LEGO 41918 Náramky dobrodružství

Veďte děti ke kreativní zábavě s touto dobrodružnou sadou se 2 náramky

lego 41918 naramky dobrodruzstvi
 • 34 Kousky
 • DOTS Série
 • 41918 SKU

Zaujměte malé návrháře zábavnou sadou na výrobu půvabných náramků přátelství Náramky dobrodružství (41918) od LEGO® DOTS z limitované edice, která obsahuje 2 nastavitelné náramky a 32 dílků. Stačí otevřít balíček a hraní může začít! Spousta vynikajících návrhářských nápadů! Při zdobení a sdílení nastavitelných náramků budou děti rozvíjet smysl pro sebevyjadřování, ať už se nechají inspirovat přiloženými …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -17% 149 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -10% 161 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz -6% 169 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 179 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DOTS

Popis LEGO 41918 Náramky dobrodružství

 • Zaujměte malé návrháře zábavnou sadou na výrobu půvabných náramků přátelství Náramky dobrodružství (41918) od LEGO DOTS z limitované edice, která obsahuje 2 nastavitelné náramky a 32 dílků. Stačí otevřít balíček a hraní může začít!
 • Spousta vynikajících návrhářských nápadů! Při zdobení a sdílení nastavitelných náramků budou děti rozvíjet smysl pro sebevyjadřování, ať už se nechají inspirovat přiloženými vzory, nebo vymyslí vlastní, jedinečný styl.
 • Tyto barevné dílky lze kombinovat s ostatními stavebnicemi, a sdílet tak kreativní zábavu s kamarády. Děti mohou použít také zdobítka ze sady LEGO DOTS doplňky – série 2 (41916), která jim umožní oživit sady na výrobu náramků.
 • Fanoušci umění a rukodělného tvoření si tuto sadu jednoduše zamilují. Náramky a pestrobarevné destičky na zdobení se výborně hodí jako dárek pro kluky a holky ve věku od 6 let k Vánocům, jiným svátkům nebo jakékoli jiné příležitosti
 • Malá a skvěle přenosná hračka. Tato zábavná sada na výrobu náramků, které odshora dolů měří přes 20 cm, umožňuje malým designérům procvičovat kreativní dovednosti a následně se svým výtvorem pochlubit nebo si ho nasadit na zápěstí.
 • Hodiny nekonečné zábavy a tvoření poháněné dětskou představivostí! Hračky bez baterií dětem pomáhají rozvíjet dovednosti spojené s kreativním stavěním a také jim přinášejí radost z vytváření něčeho nového.
 • Otevřete balíček a užijte si hodiny zábavy při zdobení náramků. Díky srozumitelnému návodu si děti s navrhováním poradí raz dva,což jim poskytne radost ze samostatného vytváření jedinečných doplňků a možnost vychutnat si pořádnou porci kreativní zábavy.
 • Dopřejte dětem tvůrčí svobodu se stavebnicemi LEGO DOTS. Tato propracovaná kreativní sada na výrobu náramků přináší neomezené možnosti tvoření, čímž povzbuzuje kreativitu a sebedůvěru dětí.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO kostky a dílky ty nejvyšší standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné skládání a rozebírání.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, takže si můžete být jisti, že všechny stavebnice pro děti splňují ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Náramky dobrodružství
SKU
41918
EAN
5702016668612
UPC
673419322409
Kousky
34
Série
LEGO DOTS
Cena LEGO
179 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.