LEGO 41910 Náramky zmrzlinového přátelství

Nechte své dítě, ať se ponoří do kreativního hraní s touto sadou na výrobu náramků

lego 41910 naramky zmrzlinoveho pratelstvi
 • 34 Kousky
 • DOTS Série
 • 41910 SKU

Obdarujte své dítě zábavnou sadou na výrobu vlastních náramků přátelství s touto stavebnicí z limitované edice Náramky zmrzlinového přátelství (41910) od LEGO® DOTS, která obsahuje 2 nastavitelné pásky a 32 barevných dílků. Kreativní sada na vlastnoruční výrobu! Při zdobení a sdílení náramků budou děti rozvíjet své schopnosti sebevyjadřování, ať už se nechají inspirovat přiloženými ukázkami vzorů, …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -17% 149 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz -6% 169 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 179 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 219 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DOTS

Popis LEGO 41910 Náramky zmrzlinového přátelství

 • Obdarujte své dítě zábavnou sadou na výrobu vlastních náramků přátelství s touto stavebnicí z limitované edice Náramky zmrzlinového přátelství (41910) od LEGO DOTS, která obsahuje 2 nastavitelné pásky a 32 barevných dílků.
 • Kreativní sada na vlastnoruční výrobu! Při zdobení a sdílení náramků budou děti rozvíjet své schopnosti sebevyjadřování, ať už se nechají inspirovat přiloženými ukázkami vzorů, nebo vymyslí vlastní, jedinečný styl.
 • Zatímco se bavíte s kamarády, můžete použít barevné dílky z této nebo jiných sad. Děti mohou použít také dílky ze sady LEGO DOTS doplňky – série 1 (41908), která jim poskytne ještě více možností, jak upravit rozkošné náramky přátelství.
 • Fanoušci umění a rukodělného tvoření si tuto sadu jednoduše zamilují. Nastavitelné náramky a pestrobarevné destičky na zdobení se výborně hodí jako vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro kluky a holky ve věku od 6 let.
 • Malé a mimořádně roztomilé! Tato rozkošná sada na výrobu náramků měřících přes 20 cm na délku je mimořádně vhodná pro malé designéry, kteří si s sebou chtějí vzít své výtvory na cesty a podělit se o svou oblíbenou verzi.
 • Hodiny nekonečné zábavy a tvoření poháněné dětskou představivostí! Hračky bez baterií dětem pomáhají rozvíjet dovednosti důležité pro kreativní stavění a hraní a také jim přinášejí radost z vytváření něčeho nového.
 • Otevřete balíček a užijte si hodiny zábavy při zdobení náramků. Díky srozumitelnému návodu si děti s navrhováním poradí raz dva, což jim poskytne radost z vytváření něčeho jedinečného a možnost vychutnat si nekonečnou porci kreativní zábavy.
 • Dopřejte dětem možnost věnovat se kreativnímu tvoření se sadami LEGO DOTS. Tato propracovaná sada na výrobu náramků přináší neomezené tvůrčí možnosti, čímž povzbuzuje kreativitu a sebedůvěru dětí.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO kostky a destičky ty nejvyšší standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné skládání a rozebírání.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, takže si můžete být jisti, že všechny stavebnice pro děti splňují ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Náramky zmrzlinového přátelství
SKU
41910
EAN
5702016667561
UPC
673419321822
Kousky
34
Série
LEGO DOTS
Cena LEGO
179 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.