LEGO 41909 Náramky mořské panny

Udělejte své malé fanynce mořských panen radost kreativním dárkem, který si dozajista zamiluje!

lego 41909 naramky morske panny
 • 34 Kousky
 • DOTS Série
 • 41909 SKU

Ukažte svému dítěti, v čem spočívá půvab výroby náramků přátelství s touto stavebnicí z limitované edice Náramky mořské panny (41909) od LEGO® DOTS, která obsahuje 2 nastavitelné pásky a 32 barevných dílků. Hraní začíná zdobením! Nepřeberné množství nápadů na kreativní náramky! Při zdobení a sdílení náramků budou děti rozvíjet své schopnosti sebevyjadřování a projeví svou kreativitu, …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -17% 149 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz -6% 169 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 179 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 219 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DOTS

Popis LEGO 41909 Náramky mořské panny

 • Ukažte svému dítěti, v čem spočívá půvab výroby náramků přátelství s touto stavebnicí z limitované edice Náramky mořské panny (41909) od LEGO DOTS, která obsahuje 2 nastavitelné pásky a 32 barevných dílků. Hraní začíná zdobením!
 • Nepřeberné množství nápadů na kreativní náramky! Při zdobení a sdílení náramků budou děti rozvíjet své schopnosti sebevyjadřování a projeví svou kreativitu, ať už se nechají inspirovat přiloženými ukázkami vzorů, nebo vymyslí vlastní, výjimečný styl.
 • Zatímco siužíváte kreativní zábavu s kamarády, můžete použít dílky z této nebo jiných sad. Děti mohou přidat dílky z LEGO sady DOTS doplňky – 1. série (41908) a naplno se ponořit do vytváření vlastních jedinečných náramků.
 • Fanoušci umění a rukodělného tvoření si tuto sadu jednoduše zamilují. Pružné náramky a pestrobarevné dílky na zdobení se skvěle hodí jako vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro kluky a holky ve věku od 6 let.
 • Malá, prostá a skvěle přenosná hračka. Tato populární sadana výrobu náramků, které měří přes 20 cm na délku, je mimořádně vhodná pro malé designéry toužící vyzkoušet nové nápady a podělit se o svou nejlepší verzi.
 • Hodiny nekonečné zábavy a tvoření poháněné dětskou představivostí! Hračky bez baterií dětem pomáhají rozvíjet dovednosti spojené s kreativním stavěním a také jim přinášejí radost z vytváření něčeho nového.
 • Otevřete balíček a užijte si hodiny zábavy při zdobení náramků. Díky srozumitelnému návodu si kluci a holky s navrhováním poradí raz dva, což jim poskytne radost ze samostatného vytváření jedinečných doplňků a možnost vychutnat si nekonečnou porci kreativní zábavy.
 • Dopřejte dětem tvůrčí svobodu se stavebnicemi LEGO DOTS. Tato propracovaná kreativní sada na výrobu náramků přináší neomezené možnosti tvoření, čímž povzbuzuje kreativitu a sebedůvěru dětí.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO kostky a dílky ty nejvyšší standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné skládání a rozebírání.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, takže si můžete být jisti, že všechny stavebnice pro děti splňují ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Náramky mořské panny
SKU
41909
EAN
5702016667554
UPC
673419321815
Kousky
34
Série
LEGO DOTS
Cena LEGO
179 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.