LEGO Surfařský dům na pláži 41693

Dvoupatrov domek na pl pln letn zbavy

lego 41693 surfarsky dum na plazi
 • 685 Kousky
 • Friends Série
 • 41693 SKU

Vychutnávejte si kouzelné chvilky letních prázdnin po celý rok se sadou Surfařský dům na pláži od LEGO Friends (41693). Děti mohou vzpomínat na léto a dovolenou nebo trávit čas na pláži s přáteli. Život na LEGO pláži. Dvoupatrová budova zahrnuje cukrárnu se střešní terasou, obchod a půjčovnu se surfařským vybavením a byt Miiny babičky se zeleninovou …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 259 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Friends

Popis LEGO Surfařský dům na pláži 41693

Vychutnávejte si kouzelné chvilky letních prázdnin po celý rok se sadou Surfařský dům na pláži od LEGO Friends (41693). Děti mohou vzpomínat na léto a dovolenou nebo trávit čas na pláži s přáteli.

Život na LEGO pláži
Dvoupatrová budova zahrnuje cukrárnu se střešní terasou, obchod a půjčovnu se surfařským vybavením a byt Miiny babičky se zeleninovou zahrádkou. Součástí sady je také model kabrioletu, do kterého mohou Andrea a Mii naložit prkna a vyrazit na pláž, kde na ně čekají parádní vlnya zvířecí kamarádi – delfín a želva. Stejně jako všechny LEGO stavebnice i tato sada přináší množství doplňků, které poslouží jako inspirace pro vlastní nápadité příběhy. Kytara, přehrávač nebo opalovací krém jsou jen některé z dílků, které dětem pomohou prožívat nezapomenutelná prázdninová dobrodružství.

Skvělý nápad na originální dárek pro děti
Darujte dětem vstupenku do městečka Heartlake, na místo plné každodenních hrdinů, vzrušujících dobrodružství a postav, se kterými se lze snadno ztotožnit.

 • Dopřejte dětem možnost zažít nekonečnou porci letní zábavy se sadou LEGO Friends Surfařský dům na pláži (41693). Mohou prožít perfektní den ve vlnách a užívat si pohodu na pláži s přáteli.
 • Prémiová stavebnice s modelem budovy s půjčovnou surfovacího vybavení, cukrárnou a bytem. Obsahuje také kabriolet, LEGO Friends postavy Miu a Andreu, mikropanenku a figurky pejska, delfína a želvy.
 • Děti si mohou půjčit potřebné vybavení, potkat se s přáteli v cukrárně a pak společně vyrazit autem vstříc vlnám. Taky mohou zajít na návštěvu k Miině babičce a pomoct jí sklidit zeleninu, kterou pěstuje na střeše.
 • Tato stavebnice toho nabízí spoustu k objevování a představuje fantastický dárek k narozeninám nebo Vánocům pro děti ve věku od 6 let, které mají rády léto a prázdniny.
 • Měří přes 18 cm na výšku, 35 cm na šířku a 10 cm do hloubky. Díky těmto rozměrům se bude tento zábavný a kreativní model skvěle vyjímat na výstavce kdekoliv v dětském pokojíčku.
 • Stavebnice plná přátelství. Horní patro lze sundat a hrát si s ním odděleně. Pokoje lze uspořádat různě, dle libosti. Jedná se o skvělou volbu pro kreativní děti.
 • Mezi doplňky, které se stanou inspirací pro kreativní hraní, najdete kytaru, 3 surfy, 2 pádla, přehrávač, kuchyňské náčiní nebo kokosovou vodu. A to zdaleka není vše!
 • Vezměte děti na prázdniny do městečka Heartlake, kde se společně s LEGO Friends mohou svézt na vlně kreativity. Čeká na ně spousta vzrušujících dobrodružství, každodenní hrdinové a spousta zvířecích kamarádů.
 • Oblíbené LEGO kostky splňují již od roku 1958 ty nejvyšší oborové standardy a kritéria kvality skupiny LEGO Group. Díky tomu jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, mačkáme, kroutíme, zahříváme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abychom zajistili soulad s těmi nejpřísnějšími normami ohledně celkové bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Surfařský dům na pláži
SKU
41693
EAN
5702016973570
Kousky
685
Série
LEGO Friends
Cena LEGO
1 259 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.