LEGO Psí školka 41691

Propracovan stavebnice, kter udl radost malm milovnkm ps

lego 41691 psi skolka
 • 221 Kousky
 • Friends Série
 • 41691 SKU

Sháníte dárek pro dítě, které miluje pejsky?Stavebnice Psí školka (41691) od LEGO Friends je tou nejlepší volbou. Potěší spoustou detailů a 2 minipanenkami LEGO Friends, které malým milovníkům zvířat umožní ponořit se do kreativního hraní na dlouhé hodiny. Fantazie ožívá. Existuje bezpočet způsobů, jak si děti mohou se psy vyhrát. Mohou například pomoci Emmě z LEGO …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 335 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Friends

Popis LEGO Psí školka 41691

Sháníte dárek pro dítě, které miluje pejsky?Stavebnice Psí školka (41691) od LEGO Friends je tou nejlepší volbou. Potěší spoustou detailů a 2 minipanenkami LEGO Friends, které malým milovníkům zvířat umožní ponořit se do kreativního hraní na dlouhé hodiny.

Fantazie ožívá
Existuje bezpočet způsobů, jak si děti mohou se psy vyhrát. Mohou například pomoci Emmě z LEGO Friends pejskům vydrhnout srst v bazénu, nechat je vyřádit na zahradě nebo je naučit, jak projít agility tunelem. K dispozici je řada roztomilých doplňků, které si děti zamilují – například praktická sada na péči o srst, a dokonce i malá psí hromádka, kterou je potřeba uklidit!

Vstupte do světa kreativního hraní
Stavebnice z městečka Heartlake nabízejí postavy a detaily z reálného světa, které malým stavitelům umožní věnovat se ve společnosti nových kamarádů tomu, co je skutečně baví.

 • Dopřejte dětem, které zbožňují malá zvířátka, hodiny kreativní zábavy se stavebnicí Psí školka (41691) od LEGO Friends. Budou tak moci hlídat štěňátka, zatímco jsou jejich páníčci v práci.
 • Součástí jsou LEGO Friends minipanenky Emmy and Roxy, figurka psa a figurka štěňátka, která je novinkou pro leden 2021. Nechybí ani místo pro vyčesávání, pokladna, samostatný bazén na koupání a agility tunel.
 • Tato dětská stavebnice doslova překypuje kreativními herními scénáři. Děti mohou pejsky vyčesávat, hrát si s nimi na zahradě, drhnout jim srst v bazénu nebo zákazníkům prodávat psí pamlsky.
 • Udělejte radost malému milovníkovi nebo milovnici psů. Ideální narozeninový, vánoční nebo obyčejný dárek pro děti od 6 let. Tato stavebnice vyžaduje jen minimální zkušenosti.
 • Psí sada zaujme i na výstavce. Měří přes 13 cm na výšku, 17 cm na šířku a 9 cm do hloubky, takže nezabere moc místa a bude vždy připravená na hraní.
 • Dětská stavebnice se štěňátkem se může pochlubit celou řadou doplňků, jako je míček, kost, klacík, sušenka, krabice s jídlem, šampon a kartáč. Nechybí dokonce ani psí hromádka, takže fantazii se opravdu meze nekladou.
 • Uveďte malé stavitele do městečka Heartlake, kde se mohou ve společnosti bezvadných kamarádů věnovat tomu, co je baví.
 • Kostky použité v této nové LEGO stavebnici splňují ty nejpřísnější standardy tak, aby byly kompatibilní a umožňovaly hladké spojování a rozebírání – a tak tomu bylo vždy již od roku 1958.
 • Stavebnice řady LEGO Friends jsou testovány tak, aby splňovaly ty nejnáročnější globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Psí školka
SKU
41691
EAN
5702016971750
Kousky
221
Série
LEGO Friends
Cena LEGO
335 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.