Adventn kalend LEGO 41690 Friends

Těžko k sehnání

Zkrate si ekn na Vnoce ve spolenosti LEGO Friends

adventn kalend lego 41690 friends
 • 370 Kousky
 • Friends Série
 • 41690 SKU

Prožijte perfektní Vánoce s adventním kalendářem (41690) od LEGO Friends. Každé z 24 okének ukrývá krásný model, díky kterým bude čekání na Vánoce skoro tak zábavné jako samotný Štědrý den! Překvapení na každý den. Mezi 24 dárečky děti najdou 5 kamarádek LEGO Friends ve formě mikropanenek. Na každou z dívek čeká také dárek vystihující jejich záliby. …

Více informací...

Cena

Cena není k dispozici. Tento produkt není na skladě.

Zobrazit další sady LEGO Friends

Popis Adventn kalend LEGO 41690 Friends

Prožijte perfektní Vánoce s adventním kalendářem (41690) od LEGO Friends. Každé z 24 okének ukrývá krásný model, díky kterým bude čekání na Vánoce skoro tak zábavné jako samotný Štědrý den!

Překvapení na každý den
Mezi 24 dárečky děti najdou 5 kamarádek LEGO Friends ve formě mikropanenek. Na každou z dívek čeká také dárek vystihující jejich záliby. Tato kreativní sada plná stavění dává příležitost k prožívání pohodových vánočních příběhů – třeba při čtení knihy v křesle u krbu pod vánočnímstromečkem.

Hraní, které ničemu nebrání
Miniaturní modely poslouží jako dekorace do dětského pokojíčku nebo ke hraní. Sada obsahuje hned několik hraček, se kterými si děti mohou hrát na pečení vánočního cukroví, včetně válečku nebo otevírací trouby. Udělejte dětem letošní předsváteční dobu skutečně výjimečnou – s adventním kalendářem, který je potěší a zabaví před Vánoci, během a ještě i dlouho po nich.

 • Dopřejte milovnicím městečka Heartlake výjimečný prosinec s adventním kalendářem (41690) od LEGO Friends. Obsahuje spoustu roztomilých vánočních modelů, se kterými bude čekání na Vánoce o poznání příjemnější.
 • Obsahuje 5 mikropanenek s punčochami a navíc figurky koťátka a štěňátka. Mezi sestavitelnými zimními modely najdete velké sáně, sáňky nebo snowboard. Ale nechybí ani piano nebo třeba robot na dálkové ovládání.
 • Děti v každém okénku najdou novou sestavitelnou hračku. Ty skvěle poslouží jako ozdoby nebo ke hraní a prožívání vánočních příběhů a dobrodružství.
 • Přesto, že jsou jednotlivé modely malých rozměrů, přinášejí ohromné množství prvků a detailů, které poslouží jako inspirace pro vlastní sváteční příběhy.
 • Jde o ideální předvánoční dárek pro děti, které chtějí mít radost z adventního kalendáře po celý rok. Tato sada s 370 dílky představuje perfektní dárek pro holky a kluky ve věku od 6 let.
 • Adventní kalendář LEGO Friends měří 25 cm na výšku, 37 cm na šířku a 6 cm do hloubky.
 • Díky spoustě autentických detailů pomáhají dětem modely z prostředí městečka Heartlake poznávat skutečný svět. Adventní kalendář LEGO Friends jim umožní trávit předvánoční čas ve společnosti známých postav.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO hračky a kostky náročné oborové standardy a jsou konzistentní a vzájemně kompatibilní.
 • LEGO sady testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, takže si můžete být jisti, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
Adventn kalend LEGO Friends
SKU
41690
EAN
5702016916126
Kousky
370
Série
LEGO Friends
Status
Již se nevyrábí
Cena LEGO
529 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.