LEGO Kouzelné pouťové atrakce 41689

Sada s modely ruskho kola a skluzavky

lego 41689 kouzelne poutove atrakce
 • 545 Kousky
 • Friends Série
 • 41689 SKU

Děti už nemusí čekat, až k vám přijede pouť! Se sadou Kouzelné pouťové atrakce (41689) od LEGO Friends mohou prožívat kouzelné chvíle každý den u sebe v pokojíčku. Můžou si vychutnat projížďku na ruském kole s roztomilými fialovými vozíky ve tvaru cylindrů, prodávat dobroty ve stánku nebo bavit návštěvníky povedenými kouzelnickými triky. Kouzlené chvíle pro celou …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 084 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 1 279 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 394 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 549 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Friends

Popis LEGO Kouzelné pouťové atrakce 41689

Děti už nemusí čekat, až k vám přijede pouť! Se sadou Kouzelné pouťové atrakce (41689) od LEGO Friends mohou prožívat kouzelné chvíle každý den u sebe v pokojíčku. Můžou si vychutnat projížďku na ruském kole s roztomilými fialovými vozíky ve tvaru cylindrů, prodávat dobroty ve stánku nebo bavit návštěvníky povedenými kouzelnickými triky.

Kouzlené chvíle pro celou rodinu
Atrakce pouťové skluzavky, která dokáže návštěvníky nechat zmizet, děti doslova očaruje! S nadšením si budou hrát na kouzelníky předvádějící originální trik. Sada zároveň představuje skvělý způsob, jak mohou dospěláci sdílet kouzelné chvíle se svými ratolestmi při stavění a hraní si na pouť.

Okouzlující výstavní kousek
Stavebnice LEGO Friends umožňují dětem prožívat příběhy inspirované skutečným životem ve společnosti kamarádů, na které se mohou vždy spolehnout.

 • Stavebnice LEGO Friends Kouzelné pouťové atrakce (41689) představuje ideální odměnu pro kreativní děti. Sada obsahuje kouzelnický trik, který všechny přítomné zaručeně ohromí.
 • Tato pouťová sada obsahuje 3 LEGO Friends minifigurky v zábavných kostýmech a s pomalovanými obličeji. Nechybí řada stylových doplňků, včetně žonglovacích kuželek, lízátka, klobouku a mapky.
 • Děti si mohou vychutnat projížďku na LEGO ruském kole, bavit kolemjdoucí karetními triky a žonglováním, prodávat sladké dobroty ve stánku nebo nechat zmizet návštěvníky kouzelné skluzavky!
 • Spodní část skluzavky je vybavena důmyslnými zrcadlovými panely, které se postarají o „zmizení“ minipanenky. Atrakci ve skutečnosti opustí zadem, díky čemuž můžou překvapit své kamarády stojící vepředu!
 • Tato stavebnice LEGO Friends představuje skvělý dárek k Vánocům, narozeninám či jakékoliv jiné příležitosti pro děti ve věku od 7 let, které mají rády kouzla a příběhy inspirované každodenním životem.
 • Ruské kolo měří něco málo přes 22 cm na výšku, 18 cm na šířku a 12 cm do hloubky. Skluzavka pak má 28 cm na výšku, 14 cm na šířku a 15 cm do hloubky.
 • Pro ještě větší porci zábavy lze model spojit s dalšími sadami z této kouzlené edice od LEGO Friends – Kouzelná horská dráha (41685), Kouzelná akrobacie (41686) Kouzelné pouťové stánky (41687) a Kouzelný karavan (41688).
 • V městečku Heartlake děti čeká vřelé přivítání. Můžou zde totiž prozkoumávat cokoliv je zajímá, a to navíc po boku svých nejlepších kamarádek.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO hračky náročné oborové standardy a jsou konzistentní a kompatibilní.
 • Všechny LEGO sady testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, takže si můžete být jisti, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kouzelné pouťové atrakce
SKU
41689
EAN
5702016943511
UPC
673419347020
Kousky
545
Série
LEGO Friends
Cena LEGO
1 084 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.