LEGO Kouzelné pouťové stánky 41687

Drek pro dti s karnevalovmi stnky a LEGO kouzelnickm trikem

lego 41687 kouzelne poutove stanky
 • 361 Kousky
 • Friends Série
 • 41687 SKU

Přeneste pouťovou zábavu do dětského pokojíčku prostřednictvím stavebnice Kouzelné pouťové stánky (41687). Sada obsahuje spoustu kreativních prvků, včetně stánku se zmrzlinou, pojízdného vozíku s malováním na obličej, pokladny a turniketu. Děti rozhodně nadchne kouzlo, v rámci kterého mohou přimět postavu levitovat! Spousta zábavných prvků. Sada obsahuje mikropanenku a 2 minipanenky v karnevalových kostýmech – jedna má …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 510 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 649 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 674 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 769 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Friends

Popis LEGO Kouzelné pouťové stánky 41687

Přeneste pouťovou zábavu do dětského pokojíčku prostřednictvím stavebnice Kouzelné pouťové stánky (41687). Sada obsahuje spoustu kreativních prvků, včetně stánku se zmrzlinou, pojízdného vozíku s malováním na obličej, pokladny a turniketu. Děti rozhodně nadchne kouzlo, v rámci kterého mohou přimět postavu levitovat!

Spousta zábavných prvků
Sada obsahuje mikropanenku a 2 minipanenky v karnevalových kostýmech – jedna má pomalovaný obličej a druhá je oděna do kouzelnického pláště. Děti si mohou hrát na návštěvníky poutě, prodavače ve stánku nebo kouzelníky – otočením páčky mohou přimět Emmu „levitovat“. Tento trik si děti zaručeně oblíbí a budou jej chtít předvádět ostatním. Sadu je také možné si vzít s sebou na návštěvu ke kamarádům! Kouzlenou atmosféru podtrhnou originální dílky, které svítí ve tmě! Vezměte děti na vzrušující výlet do městečka Heartlake, kde je čeká ohromná porce nekončící zábavy ve společnosti okouzlujících dívek LEGO Friends.

 • Zažijte karnevalové nadšení i u sebe doma díky stavebnici LEGO Friends Kouzelné pouťové stánky (41687). Sada obsahuje modely 4 stánků a samostatný kouzelnický trik, kterým děti pobaví kamarády i členy rodiny.
 • Díky 2 LEGO Friends minipanenkám a 1 mikropanence na děti čeká pořádná porce kreativního hraní. Zábavnou atmosféru podtrhnou speciální kostky, které svítí ve tmě!
 • Sada nabízí řadu kreativních herních scénářů – děti mohou prodávat vstupenky a zmrzlinu nebo malovat návštěvníkům na obličej. Kouzelnickým trikem pak zaručeně okouzlí všechny své kamarády.
 • Máte ve svém okolí kreativní dítě starší 6 let, které zbožňuje pouťovou atmosféru? Tato sada LEGO Friends bude ideálním narozeninovým nebo vánočním dárkem, se kterým si mohou hrát o samotě i společně s kamarády.
 • Kompletní model se všemi stánky měří přes 14 cm na výšku, 31 cm na šířku a 6 cm do hloubky. Stanoviště kouzelnice Camily pak má 11 cm na výšku, 8 cm na šířku a 9 cm do hloubky.
 • Pro ještě větší porci zábavy lze model spojit s dalšími sadami z této kouzlené edice od LEGO Friends – Kouzelná horská dráha (41685), Kouzelná akrobacie (41686), Kouzelný karavan (41688) a Kouzelné pouťové atrakce (41689).
 • Tato kouzelná stavebnice je součástí světa LEGO Friends, který je plný každodenních hrdinů a vzrušujících příběhů inspirovaných skutečným životem.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO kostky a stavebnice náročné oborové standardy a jsou konzistentní a vzájemně kompatibilní.
 • LEGO hračky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, takže si můžete být jisti, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kouzelné pouťové stánky
SKU
41687
EAN
5702016916102
UPC
673419341875
Kousky
361
Série
LEGO Friends
Cena LEGO
510 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.