LEGO Kempování v lese 41681

Dejte prostor dtsk pedstavivosti

lego 41681 kempovani v lese
 • 487 Kousky
 • Friends Série
 • 41681 SKU

Dopřejte dětem možnost objevovat kouzla přírody se sadou Kempování v lese (41681) od LEGO Friends. Stavebnice obsahuje řadu nápaditých detailů, které děti vtáhnou do kreativního hraní. Tolik možností, jak si hrát. Barevný model obytné dodávky nabízí spoustu detailů k objevování. Má i střešní box, který pojme veškeré potřebné vybavení. Přední část střechy je odnímatelná, takže se …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 909 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 999 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 034 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 199 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Friends

Popis LEGO Kempování v lese 41681

Dopřejte dětem možnost objevovat kouzla přírody se sadou Kempování v lese (41681) od LEGO Friends. Stavebnice obsahuje řadu nápaditých detailů, které děti vtáhnou do kreativního hraní.

Tolik možností, jak si hrát
Barevný model obytné dodávky nabízí spoustu detailů k objevování. Má i střešní box, který pojme veškeré potřebné vybavení. Přední část střechy je odnímatelná, takže se snadno dostanete do kabiny. Hlavní část střechy je pak odklápěcí, takže děti mohou podniknout přespávací akci podširým nebem. LEGO model lodi je vybaven kormidlem a pohyblivou plachtou. Celý herní zážitek doladí také sestavitelné lokace z okolí jezera a lesa. K partě přátel se chce připojit také zvířecí kamarád mýval.

Skvělá společnost na kreativní cesty
Nechte malé stavitelky rozvíjet svou vášeň díky stavebnicím LEGO Friends. Přináší dobře známé postavy a zvířecí kamarády, které je budou doprovázet na všech nápaditých dobrodružstvích.

 • Stavebnice Kempování v lese (41681) od LEGO Friends je perfektním dárkem pro děti milující přírodu. Díky řadě inspirativních prvků podněcuje ke kreativnímu hraní.
 • Tento skvělý dárek například k narozeninám obsahuje LEGO Friends minipanenky Stephanie, Emmu a Ethana a figurku mývala. Nechybí detailně zpracovaná obytná dodávka, plachetnice, molo a lokace z prostředí u jezera a v lese.
 • Děti mohou prožívat otevřená dobrodružství na cestách přírodou. Střecha obytné dodávky umožňuje snadný přístup dovnitř modelu. Stačí spustit plachetnici na vodu a vyrazit na jezero nebo se kochat okolními přírodními krásami.
 • Vyčarujte úsměv na tváři malých objevitelů ve věku od 7 let stavebnicí z řady LEGO Friends. Jedná se o perfektní dárek k narozeninám či Vánocům pro všechny milovníky přírody a stavění.
 • Obytná dodávka měří něco málo přes 8 cm na výšku, 16 cm na délku a 7 cm na šířku. Plachetnice pak má 11 cm na výšku, 11 cm na délku a 4 cm na šířku.
 • Sada obsahuje hromadu parádních funkcí pro ještě větší porci zábavy. Střecha dodávky je sklápěcí a umožňuje tak snadný přístup do kuchyňky. Loď je možné sundat z přívěsu a pyšní se pohyblivou plachtou a kormidlem.
 • Tento parádní dárek pro děti přináší také řadu doplňků, které zaručí ještě nápaditější příběhy. Nechybí skateboard, helma, telefon, desková hra, kufřík, záchranné vesty, piknikový stůl, GPS navigace a foťák.
 • Společně s dalšími sadami z této edice – Vodopád v lese (41677), Domek v lese (41679) a Lesní jezdecké středisko (41683) – je tato stavebnice od LEGO Friends ideální volbou pro všechny malé dobrodruhy.
 • Již od roku 1958 splňují všemi zbožňované LEGO hračky přísné standardy, aby byly kompatibilní a umožňovaly konzistentní spojování a rozebírání.
 • Nové LEGO sady jsou testovány s ohledem na nejpřísnější globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kempování v lese
SKU
41681
EAN
5702016916157
UPC
673419342186
Kousky
487
Série
LEGO Friends
Cena LEGO
909 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.