LEGO Domek v lese 41679

Spousta zbavy v lesnm domku na strom

lego 41679 domek v lese
 • 326 Kousky
 • Friends Série
 • 41679 SKU

Dopřejte malým milovnicím přírody hodiny zábavného hraní díky stavebnici LEGO Friends Domek v lese (41679). Děti budou moci objevovat jednotlivé místnosti a detaily, zatímco budou trávit čas s LEGO Friends kamarádkou Miou a její rodinou. Nespočet detailů pro nápadité hraní. Tento sestavitelný model domku na stromě od LEGO Friends přináší doslova pohlcující herní zážitek. Uvnitř najdete …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 510 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 629 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 769 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 969 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Friends

Popis LEGO Domek v lese 41679

Dopřejte malým milovnicím přírody hodiny zábavného hraní díky stavebnici LEGO Friends Domek v lese (41679). Děti budou moci objevovat jednotlivé místnosti a detaily, zatímco budou trávit čas s LEGO Friends kamarádkou Miou a její rodinou.

Nespočet detailů pro nápadité hraní
Tento sestavitelný model domku na stromě od LEGO Friends přináší doslova pohlcující herní zážitek. Uvnitř najdete ložnici, záchod a vstup s umyvadlem. Venku na děti čeká terasa s pohovkou a grilem. Sada dále obsahuje samostatný model řeky s kajakem, kde děti mohou prožívat další dávku dobrodružství v peřejích. Tato skvělá stavebnice obsahuje 2 minipanenky, LEGO Friends mikropanenku Avu a figurku mývala. Samozřejmostí je hromada kreativních doplňků, mezi kterými děti najdou například foťák.

Budování jedinečného přátelství
Darujte dětem vstupenku do městečka Heartlake, kde jsou všichni vítáni. Je to místo, kde mohou objevovat své vášně a rozvíjet své záliby ve společnosti skvělý přátel.

 • Stavebnice LEGO Friends Domek v lese (41679) umožní dětem hrát si na poklidný život v lesích a divočině společně s LEGO Friends kamarádkou Miou a její rodinou.
 • Lesem inspirovaná sada obsahuje 2 minipanenky, LEGO Friends mikropanenku Avu a figurku mývala. Stavebnice dále přináší samostatný model s kajakem pro ještě větší porci zábavy.
 • Stavebnice, která popustí uzdu dětské kreativity. Děti mohou odpočívat v ložnici, trávit čas na venkovní terase a pořizovat fotky přírody. Součástí modelu je i záchod, kam občas musí každý!
 • Malí milovníci přírody ve věku od 6 let si tento lesní model doslova zamilují. Jde o perfektní dárek k Vánocům, narozeninám či jakékoliv jiné příležitosti, který potěší všechny malé průzkumníky.
 • Měří něco málo přes 18 cm na výšku, 19 cm na šířku a 11 cm do hloubky – ideální velikost na hraní i na výstavku.
 • Stejně jako všechny stavebnice od LEGO Friends, i tato přináší celou řadu doplňků. Nechybí kečup a hořčice, párek v rohlíku, foťák, kajak, záchranná vesta ani dílek pádla. Děti v sadě tak najdou vše, co mohou potřebovat ke kreativnímu hraní.
 • Stavebnice z prostředí městečka Heartlake obsahují známé postavy a reálné lokace. Děti tak mohou objevovat kouzlo přátelství a ponořit se do nekonečného světa nápaditého hraní.
 • Společně s dalšími sadami z této edice – Vodopád v lese (41677), Kempování v lese (41681) a Lesní jezdecké středisko (41683) – je tato stavebnice od LEGO Friends ideální volbou pro všechny malé dobrodruhy.
 • StavebniceLEGO Friends splňují ty nejpřísnější oborové standardy. Jsou kompatibilní a umožňují hladké spojování a rozebírání – a tak je tomu již od roku 1958.
 • Nové LEGO sady jsou testovány s ohledem na nejpřísnější globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Domek v lese
SKU
41679
EAN
5702016916034
UPC
673419341523
Kousky
326
Série
LEGO Friends
Cena LEGO
510 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.