LEGO Vodopád v lese 41677

Skvl stavebnice pro mal objevitelky

lego 41677 vodopad v lese
 • 93 Kousky
 • Friends Série
 • 41677 SKU

Dopřejte malým milovnicím přírody možnost prožívat zábavné příběhy se sadou LEGO Friends Vodopád v lese (41677), se kterou je čeká spousta dobrodružných výprav. Dobrodružství čeká na každém rohu. Model lesa s překrásným vodopádem zahrnuje také LEGO Friends minipanenky Andreu a Olivii a řadu jedinečných, detailně propracovaných prvků, mezi kterými najdete například marshmallow nebo ohniště. Děti si …

Více informací...

Cena

Capi-cap.cz Capi-cap.cz -17% 199 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -8% 219 Kč Vidět
Alza.cz Alza.cz -4% 229 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 239 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 249 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Friends

Popis LEGO Vodopád v lese 41677

Dopřejte malým milovnicím přírody možnost prožívat zábavné příběhy se sadou LEGO Friends Vodopád v lese (41677), se kterou je čeká spousta dobrodružných výprav.

Dobrodružství čeká na každém rohu
Model lesa s překrásným vodopádem zahrnuje také LEGO Friends minipanenky Andreu a Olivii a řadu jedinečných, detailně propracovaných prvků, mezi kterými najdete například marshmallow nebo ohniště. Děti si zamilují dobrodružné výpravy, na jejichž konci objeví poklad v podobě drahokamu, který se ukrývá za vodopádem. Díky kompaktním rozměrům model nezabere moc místa a bude se skvěle vyjímat na výstavce v pokojíčku.

Svět plný přátelství
Hračky LEGO Friends jsou doslova nabité množstvím realistických detailů, které podnítí dětskou představivost. Nechybí roztomilí zvířecí mazlíčci, které si děti zamilují. Vezměte malé stavitele na výlet do městečka Heartlake, kde na ně čekají kamarádi s podobnými zájmy.

 • Hledáte nápaditý dárek od LEGO Friends pro malé milovníky přírody? Stavebnice Vodopád v lese (41677) je perfektní volbou pro děti, které rády tráví čas venku objevováním přírodních krás.
 • Obsahuje LEGO Friends minipanenky Andrea a Olivii, figurku veverky, skútr, ohniště, marshmallow, most přes řeku a lesní vodopád.
 • Děti mohou objevovat krásy lesa na skútru, krmit veverku kaštanem, pozorovat přírodu pomocí dalekohledu nebo hledat tajný poklad ukrytý za vodopádem.
 • Skvělý dárek pro milovníky přírody ve věku od 5 let. Tato sada jim umožní přenést si venkovní zábavu dovnitř. Zároveň se jedná o perfektní dárek k narozeninám či Vánocům a skvělou volbu pro deštivé dny.
 • Model měří něco málo přes 7 cm na výšku, 16 cm na šířku a 7 cm do hloubky – ideální velikost na výstavku i pravidelné hraní.
 • Přináší sklápěcí dílek, který umožňuje snadný přístup k zadní části vodopádu.
 • Stavebnice z prostředí městečka Heartlake obsahují známé postavy a reálné lokace. Děti tak mohou objevovat kouzlo přátelství a ponořit se do nekonečného světa nápaditého hraní.
 • Společně s dalšími sadami z této edice – Domek v lese (41679), Kempování v lese (41681) a Lesní jezdecké středisko (41683) – je tato stavebnice od LEGO Friends ideální volbou pro všechny malé dobrodruhy.
 • Již od roku 1958 splňují všemi zbožňované LEGO hračky přísné standardy, aby byly kompatibilní a umožňovaly konzistentní spojování a rozebírání.
 • Nové LEGO sady jsou testovány s ohledem na nejpřísnější globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Vodopád v lese
SKU
41677
UPC
673419342155
Kousky
93
Série
LEGO Friends
Cena LEGO
239 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.