LEGO 41668 Emin módní boxík

Herní boxík s modelem šicího stroje pro milovnice zvířat a módy

lego 41668 emin modni
 • 58 Kousky
 • Friends Série
 • 41668 SKU

Potěšte svou ratolest kreativní sadou Emin módní boxík (41668) od LEGO® Friends. Děti mohou navrhovat vlastní stylové modely inspirované Eminým drobným ptačím kamarádem.Uvnitř roztomilého boxíku se ukrývá LEGO® Friends minipanenka Ema, rozkošná figurka ptáčka v náhodné barvě a spousta kreativních doplňků, které nakopnou dětskou představivost.Děti si mohou s modely hrát v boxíku i mimo něj. …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -12% 219 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 249 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 249 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 319 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Friends

Popis LEGO 41668 Emin módní boxík

 • Potěšte svou ratolest kreativní sadou Emin módní boxík (41668) od LEGO Friends. Děti mohou navrhovat vlastní stylové modely inspirované Eminým drobným ptačím kamarádem.
 • Uvnitř roztomilého boxíku se ukrývá LEGO Friends minipanenka Ema, rozkošná figurka ptáčka v náhodné barvě a spousta kreativních doplňků, které nakopnou dětskou představivost.
 • Děti si mohou s modely hrát v boxíku i mimo něj. Vždy skvěle poslouží, když si budou chtít zábavnou sadu sbalit s sebou. Navrhování vlastních modelů a práci s šicím strojem si malé tvůrkyně doslova zamilují.
 • Jednoduché modely obsažené v boxících představují skvělý způsob, jak děti uvést do světa LEGO Friends. Tato sada s figurkou zvířecího kamaráda skvěle poslouží jako překvapení nebo dárek k narozeninám pro děti ve věku od 6 let.
 • Boxík měří něco málo přes 7 cm na výšku a 7 na šířku, díky čemuž se skvěle vejde na pracovní nebo psací stůl malých módních návrhářek, kde poslouží jako originální dekorace.
 • Darujte svým ratolestem vstupenku do městečka Heartlake. Je to místo plné vzrušujících dobrodružství a úžasných přátelství, kde se děti mohou oddávat svým vášním ve společnosti postav, které jsou stejné jako ony samy.
 • Kostky a dílky z této nové stavebnice splňují ty nejpřísnější standardy. Jsou kompatibilní a umožňují hladké spojování a rozebírání – a tak je tomu už od roku 1958.
 • Kostky a dílky použité v této sadě od LEGO Friends jsou testovány a splňují nejpřísnější globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Emin módní boxík
SKU
41668
EAN
5702016915730
Kousky
58
Série
LEGO Friends
Cena LEGO
249 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.