LEGO Kino v městečku Heartlake 41448

Dopejte dtem jedinenou monost ut si pt minut slvy na ervenm koberci

lego 41448 kino v mestecku heartlake
 • 451 Kousky
 • Friends Série
 • 41448 SKU

Zprostředkujte dětem zážitek z červeného koberce na filmové premiéře se sadou Kino v městečku Heartlake (41448) od LEGO Friends. Tento dárek pro děti zaujme kinem ve stylu art deco s řadou autentických detailů, jako je VIP oblast, stánek s popcornem a kelímky na pití. Nechybí ani herečka, která je připravená se podepsat věrným fanouškům. Sada …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 909 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 989 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 1 079 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 299 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Friends

Popis LEGO Kino v městečku Heartlake 41448

Zprostředkujte dětem zážitek z červeného koberce na filmové premiéře se sadou Kino v městečku Heartlake (41448) od LEGO Friends. Tento dárek pro děti zaujme kinem ve stylu art deco s řadou autentických detailů, jako je VIP oblast, stánek s popcornem a kelímky na pití. Nechybí ani herečka, která je připravená se podepsat věrným fanouškům. Sada obsahuje vše, co děti potřebují k tomu, aby se octly na filmové premiéře.

V křesle režiséra
Model je vyklápěcí, takže po jeho otevření mohou děti objevit VIP promítací místnost s exkluzivními sedadly pro 5 nejúžasnějších kamarádek. Figurky mohou sledovat film na plátně, které lze ale také otočit a připevnit k němu mobilní telefon. Děti se tak mohou stát režiséry a přehrávat divákům vlastní snímky.

Dárkové sady přinášejí dětem realistická dobrodružství z
LEGO městečka Heartlake spolu s celou řadou věrohodných detailů a dobře známých postav. Vedou je k vytváření vlastních kreativních světů, ať už samostatně, nebo s kamarády a rodinou.

 • Oslňte malé filmového nadšence sadou Kino v městečku Heartlake (41448) od LEGO Friends. V kině je vše připraveno na premiéru, včetně červeného koberce a charismatické filmové hvězdy ze světa LEGO Friends!
 • Tato vyklápěcí sada nabízí z jedné strany pokladnu a červený koberec, a když ji děti rozevřou, objeví se před nimi promítací místnost, toaleta a stánek s popcornem. Chybět nesmí ani Andrea z LEGO Friends a 2 další minipanenky.
 • Děti si mohou hrát na superfanynku Andreu nebo na filmovou hvězdu Amelii, případně prodávat lístky a popcorn. Dále mají malí filmoví nadšenci možnost sledovat premiéru jako VIP host nebo ovládat promítačku.
 • Kino v městečku Heartlake dětem umožní promítat minipanenkám vlastní filmy – stačí opřít mobil o plátno, které lze navíc otočit tak, aby udrželo tablet.
 • Stejně jako u všech sad od LEGO Friends je tento model nabitý parádními doplňky pro strhující akci – součástí jsou lístky, papír a propiska, popcorn, kelímky a bankovky.
 • Získejte si srdcefilmového nadšence od 7 let tímto dárkem k narozeninám, Vánocům nebo jakékoli jiné příležitosti. Interaktivní model kina v městečku Heartlake je rozhodně tou správnou volbou.
 • Model z dětského filmu, který měří přes 17 cm na výšku, 27 cm na šířku a 19 cm do hloubky, se na výstavce v pokojíčku zaručeně stane středem pozornosti.
 • Stavebnice řady LEGO Friends nabízejí dobře známé postavy a jsou nabité rozkošnými doplňky, které rozdmýchají dětskou fantazii.
 • Všechny nové stavebnice od LEGO Friends splňují ty nejpřísnější oborové standardy tak, aby byly kompatibilní a umožňovaly hladké spojování a rozebírání – a je tomu tak již od roku 1958.
 • Populární LEGO stavebnice jsou testovány tak, aby splňovaly ty nejpřísnější globální standardy bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kino v městečku Heartlake
SKU
41448
EAN
5702016917246
Kousky
451
Série
LEGO Friends
Cena LEGO
909 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.