LEGO Olivia a její elektromobil 41443

Těžko k sehnání

Ekologick vyjka!

lego 41443 olivia a jeji elektromobil
 • 183 Kousky
 • Friends Série
 • 41443 SKU

Děti, kterým záleží na osudu planety, si jistě zamilují stavebnici Olivia a její elektromobil (41443) od LEGO Friends. Nechte děti, ať se vydají na imaginární výlet do přírody. S touto sadou se mohou děti, které milují modely vozidel, ale zároveň jim záleží na naší planetě, vydat na dlouhé dobrodružství na cestách. Moderní způsob hraní. Do barevného …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -16% 309 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -11% 329 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -8% 339 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 369 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 379 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Friends

Popis LEGO Olivia a její elektromobil 41443

Děti, kterým záleží na osudu planety, si jistě zamilují stavebnici Olivia a její elektromobil (41443) od LEGO Friends. Nechte děti, ať se vydají na imaginární výlet do přírody. S touto sadou se mohou děti, které milují modely vozidel, ale zároveň jim záleží na naší planetě, vydat na dlouhé dobrodružství na cestách.

Moderní způsob hraní
Do barevného elektrického auta se vejdou 2 minipanenky – Mia a Olivia – a na zadním sedadle je místo pro štěňátko Elliota. Součástí sady je nabíjecí stanice, která prostřednictvím větrné turbíny a solárního panelu navazuje na ekologický motiv. Děti se tak mohou znovu rozjet s nulovými emisemi!

Hraní srdcem
Uveďte malé stavitele do světa LEGO Friends, kde se ve společnosti dobře známých postav naučí, jak učinit svět čistším a přátelštějším místem. Tuto sadu lze kombinovat se všemi LEGO kostkami, které děti již mají doma. Fantazii se meze nekladou.

 • Stavebnice Olivia a její elektromobil (41443) od LEGO Friends se hodí zejména pro děti, které se zajímají o moderní vozidla a o ochranu životního prostředí. Sestavitelný model podněcuje k vymýšlení kreativních příběhů a otevřeným dobrodružstvím!
 • Tato stavebnice od LEGO Friends obsahuje 2 minipanenky, figurku štěňátka a model auta. Nechybí ani nabíjecí stanice s větrnou turbínou a místo na piknik.
 • Kola elektromobilu se opravdu otáčejí, takže s ním děti mohou jezdit. Pomocí hadice jej lze připojit k nabíjecí stanici, a když děti roztočí turbínu, začnou „generovat“ elektrickou energii.
 • Získejte si přízeň malých milovníků a milovnic aut a umožněte jim naplnit ideál moderního, ekologičtějšího způsobu života. Nevšední dárek k narozeninám nebo jiné zvláštní příležitosti pro děti od 6 let.
 • Auto měří přes 6 cm na výšku a 11 cm na délku. Větrná turbína má přes 13 cm na výšku, 9 cm na šířku a 6 cm do hloubky.
 • Součástí populárních stavebnic LEGO Friends jsou barevné budovy, parádní modely vozidel a postavy, které děti vedou k tomu, aby se oddávaly své vášni v realistických prostředích.
 • Kostky použité v této nové LEGO stavebnici splňují ty nejpřísnější standardy tak, aby byly kompatibilní a umožňovaly hladké spojování a rozebírání – a tak tomu bylo vždy již od roku 1958.
 • LEGO kostky a součástky jsou testovány tak, aby splňovaly ty nejnáročnější globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Olivia a její elektromobil
SKU
41443
EAN
5702016914801
UPC
673419340649
Kousky
183
Série
LEGO Friends
Status
Již se nevyrábí
Cena LEGO
369 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.