LEGO 41429 Letadlo z městečka Heartlake

Zaleťte si na letní dovolenou v parádním letadle

lego 41429 letadlo z mestecka heartlake
 • 574 Kousky
 • Friends Série
 • 41429 SKU

Letadlo z městečka Heartlake (41429) letí za zábavou a nezná hranice. Na palubě tohoto letadla plného různých bezvadných funkcí a doplňků děti objeví nekonečné možností pro nápadité hraní.Malí cestovatelé se vydají na dobrodružství s LEGO® Friends minipanenkami Stephanie a Olivie. Pomohou jim odbavit zavazadla a nastoupit do letadla nebo si vyzkouší roli pilota v kokpitu.Na …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -17% 1 489 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 1 799 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 799 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 3 899 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Friends

Popis LEGO 41429 Letadlo z městečka Heartlake

 • Letadlo z městečka Heartlake (41429) letí za zábavou a nezná hranice. Na palubě tohoto letadla plného různých bezvadných funkcí a doplňků děti objeví nekonečné možností pro nápadité hraní.
 • Malí cestovatelé se vydají na dobrodružství s LEGO Friends minipanenkami Stephanie a Olivie. Pomohou jim odbavit zavazadla a nastoupit do letadla nebo si vyzkouší roli pilota v kokpitu.
 • Na palubě nechybí pohyblivý vozík s občerstvením a toaleta. Kufry uložíte do zavazadlového prostoru. Otevírací kabina ukrývá přihrádky pro příruční zavazadla a součástí modelu je také odbavovací přepážka a schodiště pro nástup do letadla.
 • Tato sada s 574 dílky představuje skvělý narozeninový dárek pro děti od 7 let, které milují osobitá vozidla a letouny a mají trochu zkušeností se stavěním. Jedná se o obohacující stavebnici, po jejímž dokončení budou děti pyšné na svůj výtvor.
 • Letadlo měří přes 13 cm na výšku, 36 cm na délku a 33 cm na šířku. Všechny LEGO sady jsou kompatibilní a tato stavebnice není výjimkou, takže můžete spojit všechny LEGO kostky, které máte doma, a užít si ještě více kreativní legrace!
 • Můžete se těšit na pořádně dynamickou hru. Tu zaručí pestrá škála pohyblivých prvků, jako jsou otevírací přihrádky na zavazadla a pohyblivý vozík s občerstvením. Nejsou zapotřebí žádné baterie – letadlo vzlétne díky představivosti dětí!
 • Součástí sady je návod na stavění, takže model zvládnou postavit i děti, které jsou v LEGO stavění nováčky. Díky jednoduchému tištěnému návodu vzlétnou děti za dobrodružstvím raz dva!
 • Stavebnice LEGO Friends dětem umožňují přehrávat si oblíbené scény z televizního seriálu, v němž se kamarádky z městečka Heartlake vydávají na vzrušující dobrodružství a užívají si legraci se svými nejlepšími přáteli!
 • Již od roku 1958 splňují LEGO kostky ty nejvyšší oborové standardy, čímž je zaručena jejich konzistence a kompatibilita. Dílky spolu drží pevně jako kamarádky LEGO Friends a žádná turbulence je neohrozí!
 • Kostky a dílky úžasných LEGO stavebnic podrobujeme všem představitelným testům. Každá sada splňuje ty nejvyšší požadavky na kvalitu. Díky tomu jsou LEGO stavebnice jedny z nejlepších – a nejbezpečnějších – hraček pro děti.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Letadlo z městečka Heartlake
SKU
41429
EAN
5702016619140
UPC
673419320122
Kousky
574
Série
LEGO Friends
Cena LEGO
1 799 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.