LEGO Soutěž v pečení 41393

Nastartujme dtskou fantazii touto sout v peen!

lego 41393 soutez v peceni
 • 361 Kousky
 • Friends Série
 • 41393 SKU

Odpočet zahájen! Vneste trochu dramatického napětí z televizních soutěží v pečení do dětských pokojíčků se sadou LEGO Friends Soutěž v pečení (41393). Dejte dětské kreativitě volný prostor a nechte je zdobit dortíky všelijakými bláznivými způsoby, aby zapůsobily na porotce. Nebo je nechte vyzkoušet si roli porotkyně či porotce, který rozhodne o vítězi trofeje. Nasyťte fantazii Tato pekařská …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 699 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 839 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 999 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 179 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Friends

Popis LEGO Soutěž v pečení 41393

Odpočet zahájen! Vneste trochu dramatického napětí z televizních soutěží v pečení do dětských pokojíčků se sadou LEGO Friends Soutěž v pečení (41393). Dejte dětské kreativitě volný prostor a nechte je zdobit dortíky všelijakými bláznivými způsoby, aby zapůsobily na porotce. Nebo je nechte vyzkoušet si roli porotkyně či porotce, který rozhodne o vítězi trofeje.

Nasyťte fantazii

Tato pekařská stavebnice je plná realistického kuchyňského vybavení, jídla a roztomilého nádobí a doplňků, se kterými si děti budou moci zahrát na soutěž v pečení, která působí stejně reálně jako ta, kterou sledují v televizi. Bezvadné funkce, jako jsou otáčející stojany na dorty a točící kolo s ingrediencemi, pomáhají při hraní inspirovat a zapojovat fantazii. Celá stavebnice je navíc modulární, takže si ji děti můžou sestavit podle vlastních představ.

S přáteli je život sladší

Představte dětem svět LEGO Friends, ve kterém si mohou přehrávat dobrodružství z televizního seriálu LEGO Friends a seznámit se s jeho postavami, které jsou jim podobné. V městečku Heartlake vždy najdou nějakého kamaráda či kamarádku, se kterým budou moci hlouběji prozkoumat své zájmy. Protože kamarádů není nikdy dost.

 • Povzbuďte u dětí kreativitu touto stavebnicí s tematikou soutěže v pečení a nechte je pomáhat postavám LEGO Friends tvořit úžasné LEGO dorty. Hraní si na hvězdy ve světlech kamer si bezpochyby zamilují!

 • Stavebnice Soutěž v pečení (41393) je plná různých funkcí a obsahuje 3 minipanenky, 2 kuchyňská stanoviště s otočnými stojany na dorty, spoustu doplňků pro pečení jako polevu a jídlo a kuchyňské vybavení.
 • Děti budou pohlceny množstvím funkčností této LEGO sady. Budou moci předstírat vaření u plotny, hrát si na porotce, být kameramankami a kameramany, pomáhat s požárem v kuchyni nebo tvořit něco zcela jedinečného přidáním svých vlastních LEGO kostek.
 • S touto 361dílnou LEGO sadou si děti starší 6 let užijí spousty hodin kreativní zábavy plné jídla. Skvěle se hodí jako dárek k narozeninám nebo k Vánocům pro ty, kteří se s LEGO stavebnicemi teprve seznamují nebo mají rádi televizní seriál Friends.
 • Tuto modulární sadu je možné rozdělit a rozmístit ji po celém pokojíčku. Díky tomu, že měří pouhých 15 cm na šířku a 30 cm na šířku ale nezabere moc místa ani v případě, že si ji vystavíte v jednom kuse.
 • Součástí této LEGO Friends sady je vše, co děti potřebují k tomu, aby si mohly přehrát scény ze soutěží v pečení. Pro nastartování akce nejsou potřeba žádné baterie – kreativní zábava vychází z dětské fantazie.
 • Součástí všech LEGO stavebnic je jednoduchý tištěný návod na stavění. Je navržen tak, aby podle něj děti starší 6 let zvládly snadno model sestavit bez pomoci dospělých.
 • Seznamte děti se vzrušujícím světem LEGO Friends. Je to místo, kde děti zjistí, že můžou dosáhnout svých snů, pokud půjdou za svým srdcem.
 • LEGO stavebnice splňují ty nejnáročnější oborové standardy i interní kritéria kvality společnosti LEGO Group. Díky tomu je pro malé prstíky vždy kostky snadné uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1958.
 • Ve společnosti LEGO Group podrobujeme naše kostky a dílky přísným testům, abychom zajistili, že každá naše stavebnice splňuje ty nejvyšší globální standardy týkající se bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Soutěž v pečení
SKU
41393
EAN
5702016618808
UPC
673419319782
Kousky
361
Série
LEGO Friends
Cena LEGO
699 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.