LEGO 41250 Tanen techno party

Těžko k sehnání

Podmosk sada na motivy filmu Trollov podporuje kreativn hran

lego 41250 tanen techno party
 • 173 Kousky
 • Trolls World Tour Série
 • 41250 SKU

Podmořské dobrodružství inspirované hudbou pro fanoušky filmu Trollové! Děti si budou nadšeně přehrávat oblíbené scény z filmu se stavebnicí (41250) Taneční techno party od LEGO Trollové: Světové turné. Mohou nejprve postavit mixážní pult a pódium a poté umístit mořskou pannu na útes ve tvaru srdce a sledovat, jak to roztočí. Součástí je také cool srdíčko …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -46% 349 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz -44% 363 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -10% 584 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Trolls World Tour

Popis LEGO 41250 Tanen techno party

Podmořské dobrodružství inspirované hudbou pro fanoušky filmu Trollové! Děti si budou nadšeně přehrávat oblíbené scény z filmu se stavebnicí (41250) Taneční techno party od LEGO Trollové: Světové turné. Mohou nejprve postavit mixážní pult a pódium a poté umístit mořskou pannu na útes ve tvaru srdce a sledovat, jak to roztočí. Součástí je také cool srdíčko a skluzavka pro mořskou pannu a její chobotnici.

Sběratelské sady a kreativní dárky
Znáte dítě, které při hraní rádo zapojuje fantazii? Tato sada na motivy filmu Trollové představuje skvělý dárek. LEGO minifigurku mořské panny si oblíbí každé dítě, které zbožňuje figurky trollů nebo mořských panen.

Otevřený svět plný kreativního hraní
Děti si nejprve s chutí postaví tuto parádní sadu a poté si budou přehrávat oblíbené scény z příběhu Trollové: Světové turné. Tyto dětské stavebnice obsahující sběratelské doplňky, figurky a zábavné vlasové prvky oživující svět Trollů. Součástí jsou dokonce i odnímatelné trolí vlasy, které mohou děti zkrášlovat roztomilými doplňky. Návod Instructions PLUS obsahuje nástroje pro přibližování a otáčení, aby si děti užily ještě více zábavy.

 • Kreativní dárek pro každého fanouška filmu Trollové, který si chce přehrávat hudební scény ze snímku Trollové: Světové turné od DreamWorks. Tato hračka nabízí řadu doplňků. Po sestavení se tak stává zdrojem nekonečné zábavy.
 • Exkluzivní sběratelská figurka mořské panny a chobotnice dětem umožní přehrávat si podmořské scény z filmu Trollové: Světové turné a přidat se k mořské panně na taneční party.
 • Reproduktory, světelné efekty a mixážní pult: s touto parádní sadou budou mít děti stále co objevovat. Roztočte to na tanečním parketu, sjeďte po skluzavce a najděte sběratelskou hudební strunu – přesně jako ve filmu.
 • Hledáte vánoční dárek v podobě sad z filmu Trollové? Tato sada (41250) je skvělou volbou! Ideální pro fanoušky filmu Trollové ve věku od 5 let. Vynikající dárek pro kreativní děti nebo kohokoli, kdo miluje mořské panny.
 • Mixážní pult měří přes 8 cm na délku, 3 cm na výšku a 3 cm do hloubky. Díky tomu je tato podmořská sada perfektní pro kreativní hraní.
 • Tato sada na motivy filmu Trollové se obejde bez baterií, takže hraní může začít ihned. To je skvělá zpráva pro fanoušky filmu Trollové, kteří při vyprávění příběhu používají radši fantazii než baterie!
 • Nyní mohou i menší děti zažít pocit úspěchu z nezávislého stavění s digitálními pokyny Instructions PLUS, které jsou k dispozici v rámci bezplatné aplikace LEGO Life.
 • Každá stavebnice pro děti od LEGO Trollové: Světové turné přináší příležitost přehrávat si scény z filmu Trollové: Světové turné od DreamWorks a podporuje kreativitu.
 • LEGO kostky splňují ty nejvyšší oborové standardy i naše vlastní kritéria kvality. Díky tomu jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání.
 • U nás ve společnosti LEGO Group kostky a dílky LEGO pouštíme na zem, mačkáme, kroutíme, zahříváme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abychom zajistili, že splňují ty nejvyšší standardy týkající se celkové bezpečnosti a kvality.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Tanen techno party
SKU
41250
EAN
5702016616767
UPC
673419317979
Kousky
173
Série
LEGO Trolls World Tour
Status
Již se nevyrábí
Cena LEGO
649 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.