LEGO Demogorgon a Eleven 40549

Sbratelsk sada pro fanouky serilu Stranger Things od Netflixu

lego 40549 demogorgon a eleven
  • 192 Kousky
  • Stranger Things Série
  • 40549 SKU

Sada LEGO BrickHeadz Demogorgon a Eleven (40459) představuje naprostou lahůdku pro fandy seriálu Stranger Things od Netflixu. Sestavitelné figurky znázorňují 2 z ikonických postav slavného příběhu. Jsou ideální na výstavku a skvěle poslouží jako dárek pro fanoušky od 16 let. Ti se mohou těšit na autentické detaily, například Demogorgonovu otevírací hlavu a vafli a oblečení Eleven, které měla, když prchala z laboratoře. Stavebnice …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 349 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Stranger Things

Popis LEGO Demogorgon a Eleven 40549

Sada LEGO BrickHeadz Demogorgon a Eleven (40459) představuje naprostou lahůdku pro fandy seriálu Stranger Things od Netflixu. Sestavitelné figurky znázorňují 2 z ikonických postav slavného příběhu. Jsou ideální na výstavku a skvěle poslouží jako dárek pro fanoušky od 16 let. Ti se mohou těšit na autentické detaily, například Demogorgonovu otevírací hlavu a vafli a oblečení Eleven, které měla, když prchala z laboratoře.

  • Stavebnice LEGO pro fandy Stranger Things od Netflixu – Postavte si 2 ikonické postavy ze seriálu v podobě figurek Demogorgona a Eleven z řady LEGO BrickHeadz (40459)
  • Zábavný dárek – Stavebnice Demogorgon a Eleven od LEGO BrickHeadz poslouží jako parádní dárek pro fandy od 16 let
  • Navrženo pro hraní i na výstavku – Figurky Demogorgona a Eleven měří přes 9 cm na výšku a jsou vybaveny podstavci na vystavení

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Demogorgon a Eleven
SKU
40549
EAN
5702017166964
Kousky
192
Série
LEGO Stranger Things
Stáří
16+ let
Cena LEGO
349 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.