LEGO Mimoňský kung-fu trénink 40511

Zbavn doplkov sada se 4 minifigurkami

LEGO 40511 Minions Kung Fu
  • 54 Kousky
  • Minifigurky Série
  • 40511 SKU

Odměňte fanoušky mimoňů sadou LEGO Mimoni: Mimoňský kung-fu trénink (40511). Najdou v ní celkem 4 minifigurky – mimoně Boba a Kevina, Grua a Belle Bottomovou –, se kterými mohou podnikat nejrůznější rošťácké mise a dobrodružství. Nechybí ani řada doplňků, které se postarají o ještě větší porci zábavy. Děti se mohou těšit například na řetěz Belle …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 265 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Minifigurky

Popis LEGO Mimoňský kung-fu trénink 40511

Odměňte fanoušky mimoňů sadou LEGO Mimoni: Mimoňský kung-fu trénink (40511). Najdou v ní celkem 4 minifigurky – mimoně Boba a Kevina, Grua a Belle Bottomovou –, se kterými mohou podnikat nejrůznější rošťácké mise a dobrodružství. Nechybí ani řada doplňků, které se postarají o ještě větší porci zábavy. Děti se mohou těšit například na řetěz Belle Bottomové nebo Gruovu lepkavou zbraň. Sada navíc obsahuje i cvičného panáka se 2 tréninkovými zbraněmi, které lze na panáka připevnit.

  • Sada Mimoňský kung-fu trénink (40511) z řady LEGO Mimoni zahrnuje 4 minifigurky – Boba, Kevina, Grua a Belle Bottomovou. Jedná se o skvělý dárek pro všechny fanoušky mimoňů ve věku od 6 let.
  • Přináší exkluzivní LEGO minifigurku Belle Bottomové.
  • Obsahuje tréninkové zbraně, které mohou postavy použít v boji se cvičným panákem i v rámci vlastních mimoňských příběhů.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Mimoňský kung-fu trénink
SKU
40511
UPC
673419349925
Kousky
54
Série
LEGO Minions
Cena LEGO
265 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.