LEGO Voldemort, Nagini a Bellatrix 40496

Vstavn modely padouch ze sgy Harry Potter

lego 40496 voldemort nagini a
  • 344 Kousky
  • BrickHeadz Série
  • 40496 SKU

LEGO BrickHeadz verze záporáků z filmů o Harrym Potterovi – nechvalně známého Lorda Voldemorta, zlého hada Nagini a loajální služebnice Bellatrix Lestrangeové. Slavné figurky – Stavebnice Voldemort, Nagini a Bellatrix (40496) od LEGO BrickHeadz dětem umožní sestavit si modely LEGO BrickHeadz padouchů z Bradavic, včetně všech temných, magických detailů.Stavění, hraní, výstavka – Udělejte radost stavitelům LEGO …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 489 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO BrickHeadz

Popis LEGO Voldemort, Nagini a Bellatrix 40496

LEGO BrickHeadz verze záporáků z filmů o Harrym Potterovi – nechvalně známého Lorda Voldemorta, zlého hada Nagini a loajální služebnice Bellatrix Lestrangeové.

  • Slavné figurky – Stavebnice Voldemort, Nagini a Bellatrix (40496) od LEGO BrickHeadz dětem umožní sestavit si modely LEGO BrickHeadz padouchů z Bradavic, včetně všech temných, magických detailů.
  • Stavění, hraní, výstavka – Udělejte radost stavitelům LEGO a fanouškům ságy Harry Potter od 10 let radost touto kreativní sadou.
  • Poutavé modely – Stavebnice čítající 344 dílků obsahuje Voldemorta, který měří na výšku přes 7 cm, Bellatrix, která má přes 9 cm a Nagini, která má přes 5 cm.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Voldemort, Nagini a Bellatrix
SKU
40496
EAN
5702016996012
Kousky
344
Série
LEGO BrickHeadz
Cena LEGO
489 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.