LEGO Malý zámek Disney 40478

Miniaturn LEGO model kouzelnho zmku z pohdkovho krlovstv!

lego 40478 maly zamek disney
  • 567 Kousky
  • Disney Série
  • 40478 SKU

Oslavte 50. narozeniny zábavního komplexu Walt Disney World Resort prostřednictvím stavebnice Malý zámek Disney 40478 od LEGO ǀ Disney! Fanoušci kultovního parku Magic Kingdom si mohou postavit vlastní verzi Popelčina zámku s perleťově zlatou věží a nablýskanou modrou střechou. Sada navíc obsahuje stylovou minifigurku Myšáka Mickeyho. Tento jedinečný výstavní kousek představuje perfektní dárek k narozeninám, …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 999 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Disney

Popis LEGO Malý zámek Disney 40478

Oslavte 50. narozeniny zábavního komplexu Walt Disney World Resort prostřednictvím stavebnice Malý zámek Disney 40478 od LEGO ǀ Disney! Fanoušci kultovního parku Magic Kingdom si mohou postavit vlastní verzi Popelčina zámku s perleťově zlatou věží a nablýskanou modrou střechou. Sada navíc obsahuje stylovou minifigurku Myšáka Mickeyho. Tento jedinečný výstavní kousek představuje perfektní dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoliv jiné příležitosti.

  • Fanoušci Walta Disneyho všech věkových kategorií si tento překrásný model zamilují. Jde o miniaturu Popelčina zámku z parku Magic Kingdom na Floridě, který je součástí komplexu Walt Disney World. O společnost se postará stylový Myšák Mickey.
  • S 567 dílky představuje tato stavebnice skvělý nápad na dárek pro stavitele ve věku od 12 let. Zároveň se jedná o jedinečný kousek do sbírky Disney modelů.
  • S 21 cm na výšku, 14 cm na šířku a 13 cm do hloubky je tento LEGO ǀ Disney model skutečnýmvýstavním kouskem, který se bude skvěle vyjímat doma nebo v kanceláři.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Malý zámek Disney
SKU
40478
UPC
673419345798
Kousky
567
Série
LEGO Disney
Stáří
12+ let
Cena LEGO
999 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.