LEGO Strýček Skrblík, Dulík, Bubík a Kulík 40477

Těžko k sehnání

Dmysln zpracovan prstky do rodiny figurek BrickHeadz

lego 40477 strycek skrblik dulik bubik a kulik
  • 340 Kousky
  • BrickHeadz Série
  • 40477 SKU

Ohromte fanoušky disneyovek sadou Strýček Skrblík, Dulík, Bubík a Kulík 40477 od LEGO BrickHeadz ǀ Disney. Propracované figurky stojí na černých BrickHeadz podložkách a jsou připraveny pustit se do přepočítávání zlaťáků nebo páchání neplechy. Postavičky se pyšní zábavnými detaily, jako je například typický klobouk Strýčka Skrblíka nebo potisk na těle. Dulík, Bubík a Kulík mají …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 699 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO BrickHeadz

Popis LEGO Strýček Skrblík, Dulík, Bubík a Kulík 40477

Ohromte fanoušky disneyovek sadou Strýček Skrblík, Dulík, Bubík a Kulík 40477 od LEGO BrickHeadz ǀ Disney. Propracované figurky stojí na černých BrickHeadz podložkách a jsou připraveny pustit se do přepočítávání zlaťáků nebo páchání neplechy. Postavičky se pyšní zábavnými detaily, jako je například typický klobouk Strýčka Skrblíka nebo potisk na těle. Dulík, Bubík a Kulík mají navíc barevně sladěné trička a čepice. Tato sada figurek představuje skvělý dárek pro fanoušky studia Disney, sběratele modelů BrickHeadz a nadšence do animovaných filmů.

  • Sběratelská sada s parádními LEGO BrickHeadz figurkami kultovních postav – Strýček Skrblík a jeho prasynovci, kačeři Dulík, Bubík a Kulík.
  • Jedná se o skvělý dárek pro LEGO fanoušky, sběratele modelů BrickHeadz a milovníky Disneyho animáků ve věku od 10 let.
  • Tato 340dílná sada obsahuje celkem 4 figurky a 4 černé BrickHeadz podložky. Strýček Skrblík má něco málo přes 10 cm na výšku. Malí kačeři pak dorůstají výšky přes 6 cm.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Strýček Skrblík, Dulík, Bubík a Kulík
SKU
40477
EAN
5702016961249
UPC
673419344708
Kousky
340
Série
LEGO BrickHeadz
Status
Již se nevyrábí
Cena LEGO
699 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.