LEGO Daisy 40476

Těžko k sehnání

Jedinen LEGO verze postavy Daisy od studia Disney

lego 40476 daisy
  • 110 Kousky
  • BrickHeadz Série
  • 40476 SKU

Potěšte fanoušky disneyovek rozkošnou sadou Daisy (40476) od LEGO BrickHeadz ǀ Disney. Detailně propracovaná figurka stojí na klasické BrickHeadz podložce a je připravena dobýt svět, nebo dělat společnost svému nápadníkovi Kačeru Donaldovi. Figurku zdobí velká sestavitelná mašle a potisk na těle. Sada představuje skvělý dárek pro fanoušky studia Disney, sběratele modelů BrickHeadz a nadšence do …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 259 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO BrickHeadz

Popis LEGO Daisy 40476

Potěšte fanoušky disneyovek rozkošnou sadou Daisy (40476) od LEGO BrickHeadz ǀ Disney. Detailně propracovaná figurka stojí na klasické BrickHeadz podložce a je připravena dobýt svět, nebo dělat společnost svému nápadníkovi Kačeru Donaldovi. Figurku zdobí velká sestavitelná mašle a potisk na těle. Sada představuje skvělý dárek pro fanoušky studia Disney, sběratele modelů BrickHeadz a nadšence do animovaných filmů.

  • Sběratelská sada s parádním BrickHeadz modelem kultovní postavy Daisy.
  • Jedná se o skvělý dárek pro LEGO fanoušky, sběratele modelů BrickHeadz a milovníky Disneyho animáků ve věku od 10 let.
  • Model ze 110 dílků měří něco málo přes 10 cm na výšku. Sada obsahuje propracovanou figurku se sestavitelnou mašlí a novým potiskem na těle. Samozřejmě nesmí chybět typická BrickHeadz podložka.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Daisy
SKU
40476
EAN
5702016961379
UPC
673419344098
Kousky
110
Série
LEGO BrickHeadz
Status
Již se nevyrábí
Cena LEGO
259 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.