LEGO Andulka 40443

Vstavn model andulky a jejho mldte z ady BrickHeadz

lego 40443 andulka
  • 261 Kousky
  • BrickHeadz Série
  • 40443 SKU

Milovníci opeřenců se zhoufují okolo výstavní sady Andulka (40443) ze série BrickHeadz. Andulka i její mládě sedí na kultovních podstavcích BrickHeadz, které mají připomínat dřevěná ptačí bidýlka. Podstavce lze připevnit k robustní hnědé podložce, která připomíná dno ptačí klece. Nechybí ani 2 samolepky pro dozdobení podložky – 1 s peřím a 1 se stopami. Stavebnice …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 379 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO BrickHeadz

Popis LEGO Andulka 40443

Milovníci opeřenců se zhoufují okolo výstavní sady Andulka (40443) ze série BrickHeadz. Andulka i její mládě sedí na kultovních podstavcích BrickHeadz, které mají připomínat dřevěná ptačí bidýlka. Podstavce lze připevnit k robustní hnědé podložce, která připomíná dno ptačí klece. Nechybí ani 2 samolepky pro dozdobení podložky – 1 s peřím a 1 se stopami. Stavebnice s domácími mazlíčky se hodí jako dárek pro všechny děti, sběratele modelů BrickHeadz a milovníky ptáků.

  • Sběratelská stavebnice s rozkošnými LEGO BrickHeadz modely andulky a jejího mláděte na podstavcích z kostek, které lze připevnit k podložce připomínající dno klece.
  • Jedná se o skvělý dárek pro LEGO fanoušky, sběratele modelů BrickHeadz a milovníky domácích mazlíčků ve věku od 8 let.
  • Tento model tvořený 261 dílky měří přes 9 cm na výšku. Zaujme podstavci z kostek, které imitují dřevo, a k tomu navíc dvěma samolepkami – jednou s peřím, jednou se stopami – pro dozdobení podložky.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Andulka
SKU
40443
UPC
673419337403
Kousky
261
Série
LEGO BrickHeadz
Cena LEGO
379 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.