LEGO Zlatá rybka 40442

Vstavn model zlat rybky a mal rybiky z ady BrickHeadz

lego 40442 zlata rybka
  • 186 Kousky
  • BrickHeadz Série
  • 40442 SKU

Děti, které milují zvířata, budou výstavní stavebnicí Zlatá rybka (40442) ze série BrickHeadz nadšené. Zlatá rybka a její malá rybička se nacházejí na kultovních stojáncích BrickHeadz a vypadají, že jsou připravené vyfukovat pod vodou bublinky. Podstavce lze připevnit k robustní modré podložce, na níž nechybí korál a rostliny a kterou lze dozdobit dvěma samolepkami – …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 227 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO BrickHeadz

Popis LEGO Zlatá rybka 40442

Děti, které milují zvířata, budou výstavní stavebnicí Zlatá rybka (40442) ze série BrickHeadz nadšené. Zlatá rybka a její malá rybička se nacházejí na kultovních stojáncích BrickHeadz a vypadají, že jsou připravené vyfukovat pod vodou bublinky. Podstavce lze připevnit k robustní modré podložce, na níž nechybí korál a rostliny a kterou lze dozdobit dvěma samolepkami – jednou s bublinkami, jednou s korály. Stavebnice s domácími mazlíčky se hodí jako dárek pro všechny děti, sběratele modelů BrickHeadz a milovníky zvířat.

  • Sběratelská stavebnice nabízí zábavné LEGO BrickHeadz modely zlaté rybky a malé rybičky ve vodním prostředí.
  • Jedná se o skvělý dárek pro LEGO fanoušky, sběratele modelů BrickHeadz a milovníky domácích mazlíčků ve věku od 8 let.
  • Tento model tvořený 186 dílky měří přes 10 cm na výšku. Zaujme korálem a rostlinami, a k tomu navíc dvěma samolepkami – jednou s bublinkami, jednou s korály – pro dozdobení podložky.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Zlatá rybka
SKU
40442
EAN
5702016910889
UPC
673419337397
Kousky
186
Série
LEGO BrickHeadz
Cena LEGO
227 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.