LEGO BB-8 40431

Prvotdn sbratelsk ilustrace robota BB-8 z kostek!

lego 40431 bb 8
  • 171 Kousky
  • Star Wars Série
  • 40431 SKU

Vytvořte úžasnou 3D ilustraci robota BB-8 s touto skvělou stavebnicí (40431) z řady obrázků z LEGO kostek, která je určená malým dětem a všem fanouškům tohoto astro-droida. Portrét, který stojí na podložce o rozměrech 12 × 16, vypadá skvěle bez ohledu na to, zda si ho vystavíte samostatně, nebo ho pověsíte za háček na zeď. …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 449 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Star Wars

Popis LEGO BB-8 40431

Vytvořte úžasnou 3D ilustraci robota BB-8 s touto skvělou stavebnicí (40431) z řady obrázků z LEGO kostek, která je určená malým dětem a všem fanouškům tohoto astro-droida. Portrét, který stojí na podložce o rozměrech 12 × 16, vypadá skvěle bez ohledu na to, zda si ho vystavíte samostatně, nebo ho pověsíte za háček na zeď. Jedná se o parádní narozeninový, vánoční nebo jakýkoli jiný dárek, ale také o skvělý přírůstek do každé sbírky uměleckých vyobrazení postav z řady obrázků z LEGO kostek.

  • Mladí i starší fanoušci ságy Star Wars si s touto stavebnicí z řady obrázků z LEGO kostek nadšeně postaví a vystaví obrázek rozkošného droida BB-8 z jejich oblíbené filmové série.
  • Tato stavebnice tvořená 171 dílky představuje parádní tip na dárek pro děti od 8 let. Je součástí řady obrázků z LEGO kostek, která obsahuje sběratelské a sestavitelné 3D ilustrace kultovních postav na podložkách o rozměrech 12 × 16.
  • BB-8 z řady obrázků z LEGO kostek měří přes 13 cm na výšku, 9 cm na šířkua 3 cm do hloubky. To z něj činí vizuálně výrazný model vhodný k vystavení na krbové římse nebo k zavěšení na zeď pomocí háčku.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO BB-8
SKU
40431
Kousky
171
Série
LEGO Star Wars
Cena LEGO
449 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.