LEGO Joker 40428

Vizuln poutav portrt Jokera z LEGO kostek

lego 40428 joker
  • 170 Kousky
  • DC Série
  • 40428 SKU

Fanoušci Batmana si mohou díky stavebnici Joker (40428) z řady obrázků z LEGO kostek postavit a vystavit vlastní portrét Jokera. Je vyrobený výhradně z LEGO kostek, které drží na svém místě díky podložce o rozměrech 12 × 16. Děti si tak mohou model dokonce pověsit na zeď pomocí zabudovaného háčku. Skvělý narozeninový a vánoční dárek pro děti …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 449 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DC

Popis LEGO Joker 40428

Fanoušci Batmana si mohou díky stavebnici Joker (40428) z řady obrázků z LEGO kostek postavit a vystavit vlastní portrét Jokera. Je vyrobený výhradně z LEGO kostek, které drží na svém místě díky podložce o rozměrech 12 × 16. Děti si tak mohou model dokonce pověsit na zeď pomocí zabudovaného háčku. Skvělý narozeninový a vánoční dárek pro děti a působivý přírůstek do každé sbírky portrétů postav z řady obrázků z LEGO kostek.

  • Mladí LEGO stavitelé a fanoušci Batmana si s radostí postaví a vystaví tento úžasný sběratelský portrét jednoho z nejznámějších padouchů města GOTHAM CITY z řady obrázků z LEGO kostek.
  • Tato stavebnice tvořená 170 dílky se výborně hodí jako dárek pro děti od 8 let. Je součástí řady obrázků z LEGO kostek, která obsahuje sběratelské a sestavitelné 3D ilustrace kultovních postav na podložkách o rozměrech 12 × 16.
  • Joker z řady obrázků z LEGO kostek měří přes 13 cm na výšku, 9 cm na šířku a3 cm do hloubky. Určitě se bude vyjímat v pokojíčku každého dítěte, ať už si ho vaše ratolest vystaví na poličce, vedle stolu, nebo si ho pověsí na zeď pomocí zabudovaného háčku.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Joker
SKU
40428
EAN
5702016762419
Kousky
170
Série
LEGO Batman
Cena LEGO
449 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.