LEGO Batman 40386

asn portrt Batmana z LEGO kostek

lego 40386 batman
  • 115 Kousky
  • DC Série
  • 40386 SKU

Fanoušci temného rytíře si mohou díky sadě Batman (40386) z řady obrázků z LEGO kostek postavit a vystavit vlastní LEGO ilustraci Batmana. Pověste si ji na zeď pomocí zabudovaného háčku. Podložka o rozměrech 12 × 16 udrží LEGO kostky na svém místě. Skvělý narozeninový a vánoční dárek a působivý přírůstek do každé sbírky portrétů postav …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 449 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO DC

Popis LEGO Batman 40386

Fanoušci temného rytíře si mohou díky sadě Batman (40386) z řady obrázků z LEGO kostek postavit a vystavit vlastní LEGO ilustraci Batmana. Pověste si ji na zeď pomocí zabudovaného háčku. Podložka o rozměrech 12 × 16 udrží LEGO kostky na svém místě. Skvělý narozeninový a vánoční dárek a působivý přírůstek do každé sbírky portrétů postav z řady obrázků z LEGO kostek.

  • Malí LEGO stavitelé a fanoušci Batmana si jistě rádi postaví a vystaví tento úžasný portrét známého bojovníka proti zločinu ve městě GOTHAM CITY z řady obrázků z LEGO kostek.
  • Tato stavebnice tvořená 115 dílky se skvěle hodí jako dárek pro děti od 8 let. Je součástí řady obrázků z LEGO kostek, která obsahuje sběratelské a sestavitelné 3D ilustrace kultovních postav na podložkách o rozměrech 12 × 16.
  • Batman z řady obrázků z LEGO kostek měří přes 13 cm na výšku, 9 cm na šířku a 3 cm do hloubky. Nepochybně se stane středem pozornosti v pokojíčku každého dítěte, ať už si ho vaše ratolest vystaví samostatně, nebo si ho pověsí na zeď pomocí zabudovaného háčku.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Batman
SKU
40386
Kousky
115
Série
LEGO Batman
Cena LEGO
449 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.