LEGO Pohár 40385

Postavte si a vystavte tento pohr a oslavte sv ivotn vhry!

lego 40385 pohar
  • 200 Kousky
  • Různé Série
  • 40385 SKU

Oslavujte úspěchy nebo obdarujte blízké pestrobarevným modelem poháru od LEGO Iconic (40385), jehož součástí je spousta doplňků a samolepek, které vám umožní si model vyzdobit pro různé příležitosti. Na samolepkách najdete sportovní obrázky a spoustu pozitivních hlášek v angličtině. Zábavný a kreativní dárek k narozeninám nebo ocenění úspěchu. Ať už tuto stavebnici darujete jakkoli, ten, …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 349 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Různé

Popis LEGO Pohár 40385

Oslavujte úspěchy nebo obdarujte blízké pestrobarevným modelem poháru od LEGO Iconic (40385), jehož součástí je spousta doplňků a samolepek, které vám umožní si model vyzdobit pro různé příležitosti. Na samolepkách najdete sportovní obrázky a spoustu pozitivních hlášek v angličtině. Zábavný a kreativní dárek k narozeninám nebo ocenění úspěchu. Ať už tuto stavebnici darujete jakkoli, ten, komu ji dáte, si bude rozhodně připadat jako vítěz!

  • Oceňte úspěchy zábavným a kreativním způsobem s tímto sestavitelným pohárem od LEGO Iconic. Součástí je také řada doplňků a samolepek se sportovními obrázky a veselými hláškami, kterými si můžete pohár přizpůsobit k obrazu svému.
  • Tento model se skládá z 200 dílků a představuje skvělý nápad na dárek pro všechny děti a LEGO fanoušky od 7 let, který si mohou postavit sami nebo s kamarády či rodinou.
  • Pestrobarevný pohár z kostek měří přes 14 cm na výšku, takže vždy upoutá pozornost a připomene úspěchy stavitele.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Pohár
SKU
40385
Kousky
200
Série
LEGO Různé
Cena LEGO
349 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.