LEGO Ženich 40384

Zbavn drek pro enicha

lego 40384 zenich
  • 255 Kousky
  • BrickHeadz Série
  • 40384 SKU

Oslavte nadcházející svatbu kamaráda, rodinného příslušníka nebo svůj vlastní velký den s modelem ženicha od LEGO BrickHeadz (40384). Součástí modelu jsou dvě sklenice, klobouk, ozdoby na oblek, prsten a další doplňky, kterými můžete svého ženicha zkrášlit. Také můžete měnit jeho výraz, účes a barvu pleti! Celkem si můžete vytvořit až 11 různých kombinací, takže se …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 349 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO BrickHeadz

Popis LEGO Ženich 40384

Oslavte nadcházející svatbu kamaráda, rodinného příslušníka nebo svůj vlastní velký den s modelem ženicha od LEGO BrickHeadz (40384). Součástí modelu jsou dvě sklenice, klobouk, ozdoby na oblek, prsten a další doplňky, kterými můžete svého ženicha zkrášlit. Také můžete měnit jeho výraz, účes a barvu pleti! Celkem si můžete vytvořit až 11 různých kombinací, takže se před velkým dnem určitě nebudete nudit!

  • Sběratelský LEGO BrickHeadz model elegantního ženicha, kterému můžete podle sebe upravit výraz, účes, barvu pleti i další drobnosti.
  • Jednoduchá a zábavná sada, kterou zvládne postavit každý ve věku od 10 let.
  • Model ženicha se skládá z 255 dílků a měří více než 8 cm na výšku. Společně s LEGO BrickHeadz modelem nevěsty (40383) tvoří dokonalý výstavní pár.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Ženich
SKU
40384
UPC
673419321563
Kousky
255
Série
LEGO BrickHeadz
Cena LEGO
349 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.