LEGO Kačer Donald 40377

Okoete svou sbrku LEGO BrickHeadz o petku disneyovsk magie

lego 40377 kacer donald
  • 90 Kousky
  • BrickHeadz Série
  • 40377 SKU

Model Kačera Donalda (40377) si zamilují všichni fanoušci LEGO BrickHeadz a slavných postav od Disneyho. Donald má oranžový zobák a nohy a samozřejmě mu nechybí roztomilá námořnická košile, čepice a motýlek. Rozkošný kačer stojí na pevném podstavci, takže se skvěle hodí na výstavku, ať už tam bude sám, nebo s dalšími modely BrickHeadz. Sběratelé LEGO …

Více informací...

Cena

LEGO.com LEGO.com 259 Kč Vidět
Amazon.de Amazon.de 526 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO BrickHeadz

Popis LEGO Kačer Donald 40377

Model Kačera Donalda (40377) si zamilují všichni fanoušci LEGO BrickHeadz a slavných postav od Disneyho. Donald má oranžový zobák a nohy a samozřejmě mu nechybí roztomilá námořnická košile, čepice a motýlek. Rozkošný kačer stojí na pevném podstavci, takže se skvěle hodí na výstavku, ať už tam bude sám, nebo s dalšími modely BrickHeadz. Sběratelé LEGO BrickHeadz mohou kombinovat prvky různých modelů, a užít si tak spoustu zábavy při vytváření vlastních unikátních postaviček.

  • Tato sběratelská stavebnice dětem umožní postavit si zábavný LEGO BrickHeadz model Kačera Donalda se všemi jeho ikonickými detaily.
  • Sada zaručí parádní stavitelský zážitek dětem starším 10 let a představuje skvělý dárek pro všechny fanoušky LEGO stavebnic a pohádek od Disneyho.
  • Model Kačera Donalda se skládá z 90 dílků a měří přes 8 cm na výšku, takže poskytne spoustu prostoru pro kreativní hraní a na výstavce jej určitě nepřehlédnete.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kačer Donald
SKU
40377
EAN
5702016656701
Kousky
90
Série
LEGO Disney
Cena LEGO
259 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.