LEGO Sada doplňků s minifigurkami – pouť 40373

Uijte si legraci na LEGO pouti!

lego 40373 sada doplnku s minifigurkami pout
  • 51 Kousky
  • Minifigurky Série
  • 40373 SKU

Se sadou doplňků na motivy poutě od LEGO Iconic (40373) si celá rodina užije spoustu legrace. Součástí této pestré stavebnice pro děti je i miniaturní model střelnice s vystřelovačem – trefte zlatou plechovku a vyhrajte roztomilého plyšového medvídka! V sadě najdete také minifigurky dívky, tatínka a 2 zaměstnanců poutě, a navíc spoustu doplňků pro ještě …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 349 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Minifigurky

Popis LEGO Sada doplňků s minifigurkami – pouť 40373

Se sadou doplňků na motivy poutě od LEGO Iconic (40373) si celá rodina užije spoustu legrace. Součástí této pestré stavebnice pro děti je i miniaturní model střelnice s vystřelovačem – trefte zlatou plechovku a vyhrajte roztomilého plyšového medvídka! V sadě najdete také minifigurky dívky, tatínka a 2 zaměstnanců poutě, a navíc spoustu doplňků pro ještě více zábavy. Tato sada představuje ideální dárek pro všechny stavitele starší 6 let, kteří díky ní obohatí svou LEGO sbírku a získají další možnosti hraní.

  • Děti si mohou přehrávat veselé příběhy z poutě se sadou doplňků od LEGO Iconic, ve které najdou malý model střelnice s vystřelovačem a dvě figurky medvídků.
  • Součástí sady jsou i 4 minifigurky – dívka (s potiskem, který je novinkou pro leden 2020), její tatínek a 2 zaměstnanci poutě – a navíc megafon a 2 zmrzliny pro ještě kreativnější hraní.
  • Tato stavebnice představuje ideální narozeninový nebo vánoční dárek pro děti ve věku od 6 let, který obohatí jejich stávající LEGO sady. Nechybí ani jednoduchý návod, takže stavění zvládnou úplně všichni.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Sada doplňků s minifigurkami – pouť
SKU
40373
UPC
673419320573
Kousky
51
Série
LEGO Minifigurky
Cena LEGO
349 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.