LEGO Harry Potter Erby bradavických kolejí 31201

Dejte najevo svou vrnost psobivou nstnnou mozaikou

lego 31201 harry potter erby bradavickych koleji
 • 4249 Kousky
 • Harry Potter Série
 • 31201 SKU

Fanoušci Harryho Pottera, kteří hledají nový zábavný projekt, si mohou se stavebnicí Harry Potter – Erby bradavických kolejí (31201) od LEGO Art postavit 1 ze 4 erbů a utéct si odpočinout do kultovního světa. Zbav se stresu. Vytvoř pomocí mozaiky jeden ze čtyř bradavických erbů – Nebelvír, Zmijozel, Mrzimor či Havraspár – s touto uměleckou sadou …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 2 309 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 2 769 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 3 014 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 3 349 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Harry Potter

Popis LEGO Harry Potter Erby bradavických kolejí 31201

Fanoušci Harryho Pottera, kteří hledají nový zábavný projekt, si mohou se stavebnicí Harry Potter – Erby bradavických kolejí (31201) od LEGO Art postavit 1 ze 4 erbů a utéct si odpočinout do kultovního světa.

Zbav se stresu
Vytvoř pomocí mozaiky jeden ze čtyř bradavických erbů – Nebelvír, Zmijozel, Mrzimor či Havraspár – s touto uměleckou sadou čítající 4 249 dílků. Zaposlouchej se přitom do hudebního doprovodu a rozšiř své znalosti o jednotlivých kolejích a světě Harryho Pottera. Máš chuť na změnu? Přestavěj dílo na jiný erb nebo získej sady 4 a vytvoř si kompletní erb Bradavic.

Kreativní koníčky pro dospělé
Nemusíš být umělcem nebo LEGO sběratelem, abys ocenil krásu a tvořivost této sady. Až ji budeš mít hotovou, vystav si ji hrdě doma nebo v kanceláři. Tento kousek od LEGO Art je součástí sbírky stavebnic určených milovníkům hudby, designu a architektury. Potěší zejména dospělé, kteří hledají nový tvůrčí projekt.

 • Projev svou lásku k Bradavicím prostřednictvím sady Harry Potter – Erby bradavických kolejí (31201) z řady LEGO Art, se kterou si můžeš postavit 1 ze 4 erbovních znaků bradavických kolejí.
 • Odpočiň si od každodenního shonu u této LEGO sady čítající 4249 dílků, 9 podložek k zavěšení na zeď, exkluzivní logo Harry Potter, rámeček z kostek, jedinečný závěsný dílek a nástroj pro přestavování.
 • Tato sada ti umožní ponořit se do tvůrčího projektu inspirovaného světem Harryho Pottera, u kterého si odpočineš a načerpáš energii. Atmosféru doladí exkluzivní hudební doprovod, kde se také dozvíš zajímavé informace o jednotlivých kolejích.
 • Oslav svou vášeň pro kouzla a dobrodružství a postav a vystav si tuto jedinečnou mozaiku. Sadu si můžeš pořídit hned několikrát a postavit si erby všech čtyř bradavických kolejí.
 • Strana tohoto jedinečného kousku měří 40 cm. Sada nabízí 4 různé možnosti a představuje skvělou odpočinkovou aktivitu pro všechny fanoušky série Harry Potter, kteří majírádi tvůrčí projekty.
 • Kvalitně zpracovaná brožurka s návodem na stavění tě provede celým projektem a pomůže ti zbavit se stresu při práci na uměleckém díle z LEGO kostek.
 • Výtvory ze sad LEGO Art pro dospělé jsou vhodné k pověšení na zeď nebo vystavení na poličce. Nabízejí obohacující stavitelský zážitek, při němž si dospěláci mohou odpočinout a ponořit se do tvoření.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky striktní normy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly spolehlivé spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, mačkáme, kroutíme, zahříváme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abychom s jistotou věděli, že i sada Harry Potter – Erby bradavických kolejí odpovídá těm nejpřísnějším bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Harry Potter Erby bradavických kolejí
SKU
31201
EAN
5702016914535
Kousky
4249
Série
LEGO Harry Potter
Stáří
18+ let
Cena LEGO
2 309 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.