LEGO Středověký hrad 31120

Velkolep stavebnice LEGO Creator 3v1 Stedovk hrad

lego 31120 stredoveky hrad
 • 1426 Kousky
 • Creator 3 v 1 Série
 • 31120 SKU

Napínavé příběhy o drsných rytířích a dracích chrlících oheň na středověkých hradech vždy vzbuzují dětskou představivost. Tento hrad LEGO si proto jistě získá oblibu mezi nápaditými staviteli. LEGO 31120 není jen středověký hrad, ale tuto sadu LEGO Creator 3 v 1 lze také přestavět na hradní věž nebo středověké tržiště. Máte tedy nespočet možností stavění a …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -9% 2 149 Kč Vidět
Alza.cz Alza.cz -3% 2 299 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 2 449 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 2 599 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 3 249 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Creator 3 v 1

Popis LEGO Středověký hrad 31120

Napínavé příběhy o drsných rytířích a dracích chrlících oheň na středověkých hradech vždy vzbuzují dětskou představivost. Tento hrad LEGO si proto jistě získá oblibu mezi nápaditými staviteli.

LEGO 31120 není jen středověký hrad, ale tuto sadu LEGO Creator 3 v 1 lze také přestavět na hradní věž nebo středověké tržiště. Máte tedy nespočet možností stavění a hraní. Která verze bude vaše oblíbená?

Působivé detaily

Sady LEGO jsou vždy plné zábavných, vtipných nebo zajímavých detailů. Tento hrad LEGO má také více než dost detailů. Například na hradní věži můžete postavit funkční katapult. Pusťte se do boje s ohnivým drakem a braňte svou osadu.

Součástí sady jsou také tři minifigurky, se kterými si můžeš vymýšlet vlastní příběhy. Jsou to kovář a dva rytíři. Máte tedy spoustu příležitostí pro vzrušující dobrodružství. Pokud se rozhodnete postavit středověké tržiště, budete mít k dispozici vodní mlýn, strážní věž a vězení. I s nimi se dá zažít spousta dobrodružství.

Nebo postavte impozantní dvoupatrový hrad. Součástí je padací most, kovárna a trůnní sál. Se sadou LEGO Creator 3 v 1 se nikdy nebudete nudit. Opravdu chcete mít z této sady maximální požitek? Pokud si tuto sadu koupíte třikrát, můžete postavit všechny modely a spojit je dohromady. Pak budete mít opravdu mega hrad!

Sady LEGO 3 v 1

Tento středověký hrad není první a pravděpodobně ani poslední sadou LEGO Creator 3 v 1, kterou společnost LEGO vydala. LEGO již vyrobilo několik sad 3 v 1, které potěší každé dítě. K dispozici je například drsná pirátská loď, která se může stát také pirátským hostincem nebo ostrovem lebek.

K dispozici je však také sada, která se může stát hračkářstvím, cukrárnou nebo květinářstvím. Tímto způsobem LEGO podněcuje představivost mnoha různých dětí s různými zájmy. Kromě toho můžete samozřejmě použít sady k sestavení zábavné struktury podle vlastního uvážení. S těmito sadami se už nikdy nebudete nudit.

 • Stavebnice Středověký hrad (31120) od LEGO Creator 3 v 1 děti okouzlí trojicí modelů. Z kostek v sadě si mohou postavit hrad, hradní věž nebo středověké tržiště.
 • Tato sada se středověkou tematikou obsahuje 3 minifigurky – kováře a 2 členy hradní stráže, kteří jsou vyzbrojeni působivými zbraněmi. Děti tak po jejich boku mohou vyrážet na odvážné výpravy.
 • Model hradu má dvě patra a zadní část lze otevřít, díky čemuž je možné si hrát i uvnitř. Dále obsahuje otevírací bránu, kovárnu, vodní mlýn, královskou komnatu a žalář.
 • U hradní věže stojí funkční katapult. Tržiště pak doplňuje vodní mlýn, strážní věž a žalář.
 • Díky 1426 dílkům tato stavebnice od LEGO Creator 3 v 1 nabízí obohacující stavitelský zážitek pro kreativní děti ve věku od 9 let a představuje skvělý narozeninový nebo vánoční dárek.
 • Model hradu měří přes 26 cm na výšku, 31 cm na šířku a 28 cm do hloubky – ideální velikost na hraní i na výstavku v pokojíčku.
 • Podívejte se také na další skvělé stavebnice od LEGO Creator 3 v 1 pro rok 2021. Mohly by vás zaujmout třeba sady Vesmírné dobrodružství s raketoplánem (31117) nebo Ruské kolo (31119).
 • Skuteční nadšenci si mohou sadu pořídit hned třikrát a vytvořit si tak spojením všech tří modelů jedinečný středověký megavýtvor.
 • LEGO kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat.
 • LEGO stavebnice splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Středověký hrad
SKU
31120
UPC
673419341172
Kousky
1426
Série
LEGO Creator 3 v 1
Cena LEGO
2 369 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.