LEGO Ruské kolo 31119

Pouov zbava s pestavitelnmi atrakcemi ze zbavnho parku

LEGO 31119 Ruské kolo - 20210517
 • 1002 Kousky
 • Creator 3 v 1 Série
 • 31119 SKU

Děti milují lunapark. Skákejte na odrážedlech, užívejte si na ruském kole nebo se pohupujte na houpačkách. Také je pro vás těžké vybrat si oblíbenou atrakci? S touto sadou LEGO Creator 3v1 už nemusíte. Koneckonců, ze stavebnice LEGO 31119 si můžete postavit tři různé atrakce. Vyberete si otáčecí ruské kolo, autíčka nebo houpací lodě? A už máte …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 609 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 1 899 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 2 299 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 3 369 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Creator 3 v 1

Popis LEGO Ruské kolo 31119

Děti milují lunapark. Skákejte na odrážedlech, užívejte si na ruském kole nebo se pohupujte na houpačkách. Také je pro vás těžké vybrat si oblíbenou atrakci? S touto sadou LEGO Creator 3v1 už nemusíte.

Koneckonců, ze stavebnice LEGO 31119 si můžete postavit tři různé atrakce. Vyberete si otáčecí ruské kolo, autíčka nebo houpací lodě? A už máte dost atrakcí? Pak si prostě postavte něco nového sami!

Kompletní lunapark v jedné sadě

Sady LEGO 3v1 jsou ideální pro děti, které nechtějí stavět stále to samé. Všechny konstrukce jsou navíc plné pěkných detailů. Například toto ruské kolo LEGO se umí opravdu otáčet a má osm gondol, do kterých můžete umístit minifigurky. K dispozici je také stánek se vstupenkami a stánek s balónky a zvířátky z balónků. To už poskytuje hodiny zábavy při hraní.

Pokud vás ruské kolo omrzí, jednoduše přestavte sadu na autíčka. Díky tomu si můžeš postavit tři autíčka pro minifigurky a také stánek na prodej vstupenek s mikrofonem pro hlasatele. Pokud dáváte přednost stavbě nárazníkových lodí, vytvořte konstrukci včetně drapáku a automatu na žvýkačky. To bude zaručeně skvělý den na veletrhu!

Přitažlivý prvek v dětském pokoji

I když si s ruským kolem LEGO nebudete chvíli hrát, bude vás sada bavit. To proto, že 27 cm vysoké, 16 cm hluboké a 26 cm široké ruské kolo je v dětském pokoji skutečným lákadlem. Umístěte ji na pěkné místo a vaše dítě si ji bude moci užívat znovu a znovu.

Také další sady LEGO Creator 3v1, jako je středověký hrad, pirátská loď, dům/hračkářství a drak chrlící oheň, pokaždé podněcují dětskou představivost. K dispozici jsou sady s různými motivy. Kombinujte sady, které vašemu dítěti nejvíce vyhovují, a sledujte, jak vznikají zcela nové struktury a příběhy.

 • Sada Ruské kolo (31119) od LEGO Creator 3 v 1 s pouťovou tematikou nakopne dětskou kreativitu díky hned 3 modelům v 1 stavebnici – ruské kolo, autodrom a houpací loď.
 • Tato LEGO stavebnice obsahuje 5 minifigurek, se kterými děti prožijí spoustu zábavných zážitků na pouti. V sadě najdou maminku, tatínka, dítě a 2 pracovníky zábavního parku.
 • Otočné ruské kolo je osazeno 8 kabinami, do kterých je možné umístit minifigurky. Dále nechybí pokladna, stánek s balónky a psí kamarád z kostek.
 • Autodrom nabízí 3 autíčka a pokladnu s mikrofonem. U houpací lodi pak najdete i dva herní automaty.
 • Tato stavebnice LEGO Creator 3 v 1 nabízí s celkem 1002 dílky obohacující stavitelský zážitek pro děti ve věku od 9 let i celou rodinu.
 • Ruské kolo měří něco málo přes 27 cm na výšku, 16 cm do hloubky a 26 cm na šířku, a když si s ním děti zrovna nebudou hrát, zaručeně se bude skvěle vyjímat na výstavce kdekoliv v pokojíčku.
 • Podívejte se také na další skvělé stavebnice od LEGO Creator 3 v 1 pro rok 2021. Mohly by vás zaujmout třeba sady Vesmírné dobrodružství s raketoplánem (31117) nebo Středověký hrad (31120).
 • Stavebnice LEGO Creator 3 v 1 dětem umožňují naplno se ponořit do kreativního hraní a prožívat vlastní vzrušující příběhy se 3 různými modely.
 • LEGO kostky už od roku 1958 vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat.
 • LEGO stavebnice splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Ruské kolo
SKU
31119
EAN
5702016914160
Kousky
1002
Série
LEGO Creator 3 v 1
Cena LEGO
1 609 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.