LEGO Vesmírné dobrodružství s raketoplánem 31117

Nekonen vesmrn dobrodrustv s pestavitelnm modelem raketoplnu

lego 31117 vesmirne dobrodruzstvi s raketoplanem
 • 486 Kousky
 • Creator 3 v 1 Série
 • 31117 SKU

Máte rádi vesmírná dobrodružství? Pak je tento raketoplán LEGO Creator 3v1 přesně pro vás. Se stavebnicí LEGO 31117 si můžete postavit nejen působivý raketoplán, ale na dosah máte i raketu a lunární modul. V krabici samozřejmě najdete také astronauta, který může řídit každé z vozidel. Stavebnice LEGO 31117 Raketoplán se skládá ze 486 dílků a je …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 909 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 1 079 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 299 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Creator 3 v 1

Popis LEGO Vesmírné dobrodružství s raketoplánem 31117

Máte rádi vesmírná dobrodružství? Pak je tento raketoplán LEGO Creator 3v1 přesně pro vás. Se stavebnicí LEGO 31117 si můžete postavit nejen působivý raketoplán, ale na dosah máte i raketu a lunární modul.

V krabici samozřejmě najdete také astronauta, který může řídit každé z vozidel. Stavebnice LEGO 31117 Raketoplán se skládá ze 486 dílků a je vhodná pro děti od 8 let. To bude spousta mimozemských dobrodružství!

Každé vozidlo má své vlastní možnosti

LEGO vždy vytváří sady, které nabízejí spoustu herních možností a ve kterých pokaždé objevíte nové detaily. Tento raketoplán LEGO není výjimkou. Například raketoplán má výsuvné rameno se satelitem. Přístup k němu získáte otevřením dveří nákladového prostoru.

Model má také skládací kola a detailně propracovaný kokpit. Přeměnili jste sadu na raketu? Pak si můžete vychutnat skvělé detaily motoru. A jako měsíční nabíječka má model odnímatelný modul. Popusťte uzdu své fantazii a užijte si hodiny zábavy mezi hvězdami.

Neuvěřitelné možnosti s LEGO Creator

V současné době bylo vydáno již poměrně dost sad LEGO Creator 3v1. Jak název napovídá, ze všech těchto sad můžete sestavit tři různé modely. Stavebnice tak neustále podněcují představivost a vybízejí k vymýšlení vlastních staveb. Samozřejmě se můžete rozhodnout postavit si některý z modelů a hrát si s ním celé hodiny.

Některé sady, jako je například ruské kolo LEGO Creator 3v1, jsou ideální pro umístění do dětského pokoje. Zde bude skutečným lákadlem pro oči. Stavebnice LEGO Space Shuttle má však praktické rozměry, takže ji můžete snadno vzít s sebou i ke kamarádům. Raketoplán je asi 12 cm vysoký, 28 cm dlouhý a 19 cm široký. Kam s tímto modelem poletíte?

 • Stavebnice LEGO Creator 3 v 1 Vesmírné dobrodružství s raketoplánem (31117) inspiruje k neuvěřitelným příběhům díky 3 modelům v 1 sadě. Děti se mohou těšit na raketoplán, raketu a lunární modul.
 • Obsahuje zbrusu novou minifigurku astronauta s helmou a nářadím. Kosmonaut si hravě poradí s pilotováním všech 3 prostředků, což z něj dělá skutečného hrdinu.
 • Kreativní děti se mohou ponořit do mezihvězdných dobrodružství na palubě raketoplánu, rakety nebo čtyřnohého lunárního modulu.
 • Tato nesmírně vesmírná sada představuje skvělý dárek pro děti ve věku od 8 let, které mají rády LEGO stavebnice a hvězdnou zábavu.
 • Model raketoplánu měří přes 12 cm na výšku, 28 cm na délku a 19 cm na šířku – ideální velikost pro hraní doma nebo u kamarádů.
 • Raketoplán ukrývá výsuvné rameno se satelitem a má zasouvací podvozek. Raketa se pyšní detailně zpracovanými motory a lunární modul obsahuje menší odpojitelné vozítko.
 • Podívejte se také na další skvělé stavebnice od LEGO Creator 3 v 1 pro rok 2021. Mohly by vás zaujmout třeba sady Ruské kolo (31119) nebo Středověký hrad (31120).
 • Stavebnice LEGO Creator 3 v 1 dětem umožňují naplno se ponořit do kreativního hraní a vytvářet si vlastní akční příběhy se 3 různými modely.
 • LEGO kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat.
 • LEGO stavebnice splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Vesmírné dobrodružství s raketoplánem
SKU
31117
EAN
5702016914153
UPC
673419341158
Kousky
486
Série
LEGO Creator 3 v 1
Cena LEGO
909 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.