LEGO Safari domek na stromě 31116

Spousta zbavy a divokch zvat v pohodl domku na strom

lego 31116 safari domek na strome
 • 397 Kousky
 • Creator 3 v 1 Série
 • 31116 SKU

Sady LEGO 3 v 1 Creator umožňují dětem vytvářet tři různé stavby s jednou sadou. Na trh již bylo uvedeno velké množství různých sad 3 v 1 Creator. Se stavebnicí LEGO 31116 Safari Domeček na stromě s divokými zvířaty se děti od 7 let mohou vydat na vzrušující safari. Především si s touto sadou můžete vyrobit …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 510 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 619 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 749 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 979 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Creator 3 v 1

Popis LEGO Safari domek na stromě 31116

Sady LEGO 3 v 1 Creator umožňují dětem vytvářet tři různé stavby s jednou sadou. Na trh již bylo uvedeno velké množství různých sad 3 v 1 Creator. Se stavebnicí LEGO 31116 Safari Domeček na stromě s divokými zvířaty se děti od 7 let mohou vydat na vzrušující safari.

Především si s touto sadou můžete vyrobit domek na stromě Safari Wild Animals. Podívejte se, jak žirafa navštěvuje lidi v domku na stromě. Zastaví se u vás také pestře zbarvený plameňák a zoborožec.

Domek na stromě má žebřík, balkon a vnitřní prostor s toaletou a umyvadlem. Setkají se chlapec a dívka brzy tváří v tvář nastavitelné žirafě, nebo se schovají v chýši?

Lev nebo krokodýl

Už máte dost domku na stromě? Pak můžete postupovat podle dalších dvou stavebních pokynů. Jeli byste raději na safari se lvem nebo krokodýlem? Se lvem postavíte letadlo, do kterého se vejde jedna minifigurka. Sestavíte také strom a afrického trpasličího papouška. To bude jistě vzrušující dobrodružství!

Nechtěli byste raději postavit krokodýla? K tomu patří katamarán s nastavitelnou plachtou. Zůstane také několik cihel na stavbu afrického marabu. Na jaké dobrodružství se dnes vydáte?

Zábavné stavby pro každý typ stavitele

Stavebnice LEGO 31116 je vhodná pro děti od 7 let. Pomocí srozumitelného návodu ke stavbě si mohou sadu snadno sestavit. Také 397 kostek vybízí k vytvoření vlastní stavby. V tomto poli tedy nejsou jen tři, ale nekonečné množství konstrukcí.

Kombinuj sadu 3 v 1 s dalšími sadami LEGO a popusť uzdu své fantazii. Co třeba monster truck nebo hausbót? Nebo byste raději postavili rychlou motorku či ohnivého draka? Nebo se minifigurky z domku na stromě náhle setkají na svém safari s dinosaurem? Možnosti jsou nekonečné.

 • Sada Safari domek na stromě (31116) od LEGO Creator 3 v 1 zaujme dětskou představivost hned 3 modely: domkem na stromě, letadlem a lodí.
 • Zážitek na safari ještě umocní minifigurky chlapce a dívky s fotoaparátem, kteří pořídí parádní vzpomínky.
 • Součástí domku na stromě je i balkon s pohovkou a žebříkem, uvnitř se nachází záchod a umyvadlo. Nechybí ani 3 zvířecí modely: žirafa, plameňák a zoborožec.
 • Dvouplošník nabízí kokpit pro minifigurku a součástí modelu je také lev, strom a pták. Modelkatamaránu s plachtou doplňují krokodýl a marabu africký.
 • Tato stavebnice LEGO Creator 3 v 1 se 397 dílky nabízí zábavné modely pro malé milovníky zvířat ve věku od 7 let a představuje skvělý dárek k narozeninám nebo Vánocům.
 • LEGO model domku na stromě měří 18 cm na výšku, 12 cm na šířku a 12 cm do hloubky – perfektní velikost na hraní i na výstavku v pokojíčku.
 • Postavte si ještě větší dobrodružství s dalšími stavebnicemi ze série LEGO Creator 3 v 1 sady: Kyberdron (31111), Divoký lev (31112), Kamion pro přepravu závodních aut (31113), Supermotorka (31114) a Surfařský dům na pláži (31118).
 • Stavebnice LEGO Creator 3 v 1 dětem umožní naplno se ponořit do kreativního hraní a vytvářet si vlastní akční příběhy se 3 různými barevnými modely.
 • LEGO kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat.
 • LEGO stavebnice splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Safari domek na stromě
SKU
31116
EAN
5702016889383
UPC
673419336543
Kousky
397
Série
LEGO Creator 3 v 1
Cena LEGO
510 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.