LEGO Kamion pro přepravu závodních aut 31113

Zbava s pestavitelnm kamionem na pepravu aut

lego 31113 kamion pro prepravu zavodnich aut
 • 328 Kousky
 • Creator 3 v 1 Série
 • 31113 SKU

Sada Kamion pro přepravu závodních aut (31113) od LEGO Creator 3 v 1 nabízí malým stavitelům strhující dobrodružství na závodní dráze. Obsahuje náklaďák s odnímatelným přívěsem ukrývajícím 2 rychlá auta, která lze vyložit pomocí rampy. Děti se tak mohou těšit na akční závody. Zábavné sady pro nápadité hraní. V této sadě od LEGO Creator 3 v …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 419 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 529 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 629 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Creator 3 v 1

Popis LEGO Kamion pro přepravu závodních aut 31113

Sada Kamion pro přepravu závodních aut (31113) od LEGO Creator 3 v 1 nabízí malým stavitelům strhující dobrodružství na závodní dráze. Obsahuje náklaďák s odnímatelným přívěsem ukrývajícím 2 rychlá auta, která lze vyložit pomocí rampy. Děti se tak mohou těšit na akční závody.

Zábavné sady pro nápadité hraní
V této sadě od LEGO Creator 3 v 1 čekají 3 různé působivé modely. Děti mohou vytvořit kamion a přívěs se 2 závodními vozy a poté jej přestavět na jeřáb nebo na miniremorkér. A když budou mít dost inspirace, postaví z 328 kostek něco úplně nového.

Nejlepší sady pro kreativní stavění
Stavebnice od LEGO Creator 3 v 1 otevírají svět nekonečných možností se 3 různými modely v každé krabici! LEGO stavitelé budou vzrušujícími možnostmi, které se jim nabízejí, nepochybně nadšeni. Řada Creator 3 v 1 v dětech podněcuje představivost a zabaví je na celé hodiny. Vyberte si z široké škály stavebnic zahrnujících děsivé příšery, rychlé tryskáče a propracované budovy.

 • Inspirujte děti ke kreativnímu hraní bez konce prostřednictvím této úžasné stavebnice Kamion pro přepravu závodních aut (31113) od LEGO Creator 3 v 1 se dvěma dalšími modely – autojeřábem a remorkérem.
 • Součástí modelu kamionu jsou i 2 závodní auta – modré a červené. Děti tak mohou usednout za volant a opakovaně si vychutnávat napětí ze vzrušujících závodů.
 • Kamion pro přepravu závodních aut má odpojitelný přívěs, na kterém převáží 2 vozy, se kterými lze volně manipulovat.
 • Model autojeřábu je vybaven jeřábem, který lze otáčet o 360 stupňů a dokáže zvedat i spouštět náklad. Funkční jeřáb obsahuje i model remorkéru.
 • Perfektní odměna pro LEGO fanoušky ve věku od 7 let, kteří mají rádi nákladní automobily a lodě.
 • Model kamionu měří přes 7 cm na výšku, 24 cm na délku a 4 cm na šířku – ideální velikost pro hraní doma nebo u kamarádů.
 • Podívejte se i na další skvělé sady od LEGO Creator 3 v 1, které vyjdou v lednu 2021: Kyberdron (31111), Divoký lev (31112), Supermotorka (31114) a Surfařský dům na pláži (31118).
 • Stavebnice LEGO Creator 3 v 1 dětem umožní naplno se ponořit do kreativního hraní a vytvářet si vlastní akční příběhy se 3 různými modely.
 • LEGO kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat.
 • LEGO stavebnice splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Kamion pro přepravu závodních aut
SKU
31113
EAN
5702016888355
Kousky
328
Série
LEGO Creator 3 v 1
Cena LEGO
419 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.