LEGO Sporťák 31100

Extrmn zbava s pardnm modelem sportovnho auta, kter lze pestavt!

lego 31100 spork
 • 134 Kousky
 • Creator 3 v 1 Série
 • 31100 SKU

Probuďte v dětech kreativitu a lásku k vozidlům prostřednictvím stavebnice LEGO Creator 3 v 1 Sporťák (31100). Děti si s tímto červeno-černým sporťákem vybaveným motorem, sáním a zadním přítlačným křídlem užijí pořádnou porci závodění.Zábava a tvůrčí svobodaSada od LEGO Creator 3 v 1 nabízí 3 různé stavitelské zážitky. Děti si mohou postavit model sporťáku, přestavět ho na extrémní závoďák …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 167 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 219 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 249 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 339 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Creator 3 v 1

Popis LEGO Sporťák 31100

Probuďte v dětech kreativitu a lásku k vozidlům prostřednictvím stavebnice LEGO Creator 3 v 1 Sporťák (31100). Děti si s tímto červeno-černým sporťákem vybaveným motorem, sáním a zadním přítlačným křídlem užijí pořádnou porci závodění.Zábava a tvůrčí svobodaSada od LEGO Creator 3 v 1 nabízí 3 různé stavitelské zážitky. Děti si mohou postavit model sporťáku, přestavět ho na extrémní závoďák nebo sestavit klasické letadlo. Samozřejmě vždycky je tady možnost postavit si něco úplně jiného. Tato parádní stavebnice podněcuje ke hraní a představuje skvělý dárek nebo odměnu. Do kabiny obou modelů aut je možné usadit minifigurku.Modely pro spoustu stavění, hraní a přestavováníStavebnice LEGO Creator 3 v 1 dávají dětem příležitost stavět propracované modely a nápaditě si s nimi hrát. Modely nabízejí nekonečné stavitelské a herní možnosti a zároveň probouzejí kreativitu v dětech všech věkových kategorií. Tyto inspirativní stavebnice představují skvělý dárek pro jakoukoliv příležitost.

 • Jaká zábava na vás čeká za volantem? Děti mohou rozvíjet svou představivost a kreativní schopnosti a brázdit ulice ve sportovním voze, překonat rychlostní rekord v extrémním závoďáku nebo se proletět v klasickém letadle.
 • Tato stavebnice poskytuje dětem možnost postavit si 3 různé modely: sporťák, závoďák nebo klasické letadlo. Se stavebnicí je možné si hrát samostatně nebo modely spojit a kombinovat s dalšími LEGO sadami pro ještě více možností.
 • Skvělá stavebnice, kterou si zamiluje každý fanoušek kreativního stavění. Sportovní vůz se sáním a přítlačným křídlem, extrémní závoďák nebo zábavný model letadla představují skvělý dárek pro kluky a holky od 6 let k jakékoliv příležitosti.
 • Sporťák měří přes 4 cm na výšku, 12 cm na délku a 7 cm na šířku, takže je dostatečně kompaktní na to, aby si ho děti mohly vzít kamkoliv s sebou, a zároveň dost velký, aby se do něj vešla minifigurka (není součástí sady).
 • Hodiny nekonečné zábavy poháněné dětskou představivostí! Hračky bez baterií dětem pomáhají zdokonalovat se v nezávislém hraní i v řešení problémů, a navíc jim dávají možnost neustále přicházet s novými vlastními příběhy.
 • Díky jednoduchým návodům si děti s modely poradí raz dva a téměř okamžitě se mohou těšit ze svých výtvorů a užívat si nekonečnou porci kreativní zábavy. Popadněte stavebnici s celkem 3 modely a otevřete svět stavění a přestavování.
 • Dejte dětem možnost rozvíjet jejich stavitelské dovednosti při hraní se stavebnicemi LEGO Creator 3 v 1. Tato parádní sada s vozidly dětem umožňuje rozvíjet kreativitu a představivost díky spoustě stavitelských možností.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO kostky ty nejvyšší standardy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné skládání a rozebírání.
 • Ve společnosti LEGO Group kostky a dílky pouštíme, mačkáme, kroutíme, zahříváme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy týkající se celkové bezpečnosti a kvality.
 • Dejte dětem šanci hrát si kreativně díky této vzrušující stavebnici se třemi modely v jednom – monster truck, výkonný závoďák a dragster. Jde o skvělý dárek pro děti. Stavění a přestavování rozšiřuje množství herních možností.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Sporťák
SKU
31100
EAN
5702016616064
UPC
673419317337
Kousky
134
Série
LEGO Creator 3 v 1
Cena LEGO
167 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.