LEGO Ideas Sám doma 21330

Sbratelsk sada na motivy film Sm doma uren na hran a slavnostn vstavku

LEGO 21330 Ideas Home Alone
 • 3955 Kousky
 • Ideas Série
 • 21330 SKU

Film Sám doma se stal skutečnou vánoční klasikou. Příběh o malém chlapci Kevinu McAllisterovi, který zůstal omylem sám doma, je oblíbený už desítky let. Se sadou LEGO Sám doma si nyní můžeš vyzkoušet všechny oblíbené scény z filmu. Postavte dům McAllisterových, objevte všechny různé nástrahy a užijte si spoustu skvělých detailů. Je scéna s kotlem, útěk …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -5% 7 199 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 7 599 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Ideas

Popis LEGO Ideas Sám doma 21330

Film Sám doma se stal skutečnou vánoční klasikou. Příběh o malém chlapci Kevinu McAllisterovi, který zůstal omylem sám doma, je oblíbený už desítky let. Se sadou LEGO Sám doma si nyní můžeš vyzkoušet všechny oblíbené scény z filmu.

Postavte dům McAllisterových, objevte všechny různé nástrahy a užijte si spoustu skvělých detailů. Je scéna s kotlem, útěk do domku na stromě v zahradě nebo ještě Kevinova chvilka s vodou po holení vaším nejoblíbenějším filmem?

Hodiny stavební zábavy s téměř 4 000 součástkami

Stavebnice LEGO 21330 se skládá z neuvěřitelných 3 955 dílků. Z těchto téměř 4 000 dílků postavíte detailně propracovaný dům, domek na stromě a dodávku podvodníků. Obdržíte také pět minifigurek. Přehrajte si všechny ikonické momenty z filmu s Kevinem, jeho matkou Kate, padouchy Harrym a Marvem a sousedem Marleym.

V jejich dodávce najdete mimo jiné páčidlo a policejní čepici. Detaily, jako je žehlička na Marvově tváři, dodávají scéně ještě větší atmosféru. Dalším skvělým detailem je osvětlovací cihla v kotli.

Čas na obdivování domu

Dům LEGO Home Alone je vyroben tak, aby se dal snadno otevřít zezadu. Dokonce i střecha se dá otevřít, takže můžete obdivovat podkroví. Všechny pokoje mají vlastní úžasný nábytek. Nechte se překvapit vším, na co v této sadě LEGO narazíte.

Prožijte si film scénu po scéně nebo si vymyslete vlastní úžasná dobrodružství s těmito postavami. S touto skvělou sadou můžete volit oba způsoby. Domeček je 27 cm vysoký, 34 cm široký a 37 cm hluboký. Dopřejte mu zvláštní místo ve svém domově, abyste si ho mohli znovu a znovu vychutnávat.

Perfektní pro dospělé fanoušky

Původní film Sám doma vyšel v roce 1990. Všichni fanoušci první hodiny se mohou těšit na tuto sadu LEGO filmu. Stavebnice LEGO Home Alone je vhodná pro dospělé od 18 let. Nebo jako rodiče předejte lásku k tomuto filmu svým dětem a sestavte si tuto sadu LEGO.

Při stavbě společně objevíte nejkrásnější části kulis a pak si společně zahrajete oblíbené scény. Stejně jako se můžete na film dívat znovu a znovu, i tato stavebnice přináší spoustu zábavy znovu a znovu. Komu uděláte radost touto skvělou sadou?

 • Oprašte vzpomínky na rodinnou vánoční komedii se stavebnicí Sám doma (21330) od LEGO Ideas, která nabízí sestavitelné modely domu rodiny McCallisterových, domku na stromě a dodávky zlodějů – to vše na hraní i na výstavku.
 • Sada na motivy filmu Sám doma představuje skvělý vánoční dárek pro mileniály, kteří nedají na tento snímek dopustit. Součástí je 5 minifigurek LEGO: Kevin McCallister, Kate McCallisterová, Harry, Marv a starý soused Marley.
 • Zdi a střecha domu jsou vyklápěcí, takže usnadňují přístup do vnitřního prostoru. Těšit se můžete na spoustu zábavných funkcí, jako jsou houpající se plechovky s barvou, kotel ve sklepě, který svítí, a páka, která Kevina pošle dolů po schodech na jeho sáních.
 • Objevte detaily, které oživí vzpomínky na zábavné filmové okamžiky v jednotlivých místnostech domu a uvnitř dodávky. Nelze opomenout ani lanovou dráhu, kterou se Kevin dostane do domku na stromě!
 • Stavění této sady představuje zábavnou sváteční aktivitu pro celou rodinu. Domek měří přes 27 cm na výšku, 34 cm na šířku a 37 cm do hloubky, takže bude na sváteční výstavce nepřehlédnutelný.
 • Kostky v této sadě jsou rozděleny do 24 sáčků. Při stavění tak budete postupovat v pořadí podle děje filmu. Součástí je LEGO kostka s baterií typu LR41, která „rozžhaví“ kotel.
 • Sada tvořená 3 957 dílky obsahuje ilustrovanou brožurku s informacemi o filmu Sám doma, tvůrci sady z řad fanoušků a designérech LEGO. Nechybí ani podrobný návod, který vás provede tímto úchvatným stavitelským zážitkem.
 • Tato sběratelská stavebnice pro dospělé je součástí početné řady modelů LEGO Ideas, které vytvořili a vybrali sami fanoušci. S výrobou pak pomohla LEGO Group.
 • Dílky LEGO splňují přísné oborové kvalitativní normy, takže si můžete být jistí, že je lze vždy jednoduše spojovat a bezpečně z nich vytvářet robustní modely. Je tomu tak již od roku 1958.
 • Kostky LEGO a dílky procházejí důkladnými testy tak, aby každá sada LEGO splňovala náročné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Ideas Sám doma
SKU
21330
UPC
673419345842
Kousky
3955
Série
LEGO Ideas
Stáří
18+ let
Cena LEGO
7 599 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.