LEGO Seinfeld 21328

Sbratelsk vstavn model na motivy serilu Show Jerryho Seinfelda s 5 kultovnmi postavami

lego 21328 seinfeld
 • 1326 Kousky
 • Ideas Série
 • 21328 SKU

Show Jerryho Seinfelda byl „seriál o ničem“, který rozdával radost a smích. Nyní si tento legendární sitcom můžete připomenout se sběratelským výstavním modelem Jerryho bytu Seinfeld (21328) od LEGO Ideas. Je nabitý autentickými detaily, které potěší všechny fanoušky. Patří sem například kuchyň / obývací pokoj, kde se Jerry schází s přáteli, nebo chodba, odkud do …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 469 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Ideas

Popis LEGO Seinfeld 21328

Show Jerryho Seinfelda byl „seriál o ničem“, který rozdával radost a smích. Nyní si tento legendární sitcom můžete připomenout se sběratelským výstavním modelem Jerryho bytu Seinfeld (21328) od LEGO Ideas. Je nabitý autentickými detaily, které potěší všechny fanoušky. Patří sem například kuchyň / obývací pokoj, kde se Jerry schází s přáteli, nebo chodba, odkud do bytu vždy vtrhne soused Kramer. Mezi doplňky se řadí modrá socha, muffin, obraz strýčka Lea, videokazeta s filmem Prognosis Negative, klimatizace Commando 8 a tyč na oslavu svátku Festivus.

Komediální ikony
Čekají na vás LEGO minifigurky celkem 5 oblíbených postav sitcomu Show Jerryho Seinfelda, s nimiž ožijí nostalgické vzpomínky na scény k popukání: Jerry Seinfeld, George Costanza, Cosmo Kramer, Elaine Benes a Newman. Součástí sady je také malé sestavitelné pódium pro stand-up komika Jerryho.

Parádní dárek
Model je součástí kolekce LEGO stavebnic pro kreativní dospělé. Jedná se o parádní nostalgický dárek připomínající 90. léta buď pro vás samotné, nebo pro fanoušky sitcomu Show Jerryho Seinfelda či LEGO nadšence ve vašem okolí.

 • Připomeňte si scény z klasického devadesátkového TV sitcomu o ničem s fantastickým výstavním modelem Seinfeld (21328) od LEGO Ideas, který obsahuje repliku Jerryho bytu.
 • Součástí sady je 5 minifigurek: Jerry Seinfeld, George Costanza, Cosmo Kramer, Elaine Benes a Newman. Radost vám udělají také doplňky, včetně mikrofonu, preclíku, rybářského prutu, krajíce chleba a rybičky v pytlíku.
 • Jerryho byt zaujme kuchyní s linkou, lednicí, na níž je nalepená samolepka se Supermanem, mikrovlnnoutroubou, normální troubou a dalšími prvky. Nechybí ani obývací pokoj s pohovkou, křeslem a stoly, a také pracovna.
 • Stavebnice zaujme také sestavitelným pódiem a doplňky inspirovanými původním seriálem, jako jsou socha, muffin, videokazeta s filmem Prognosis Negative, klimatizace Commando 8 a tyč na oslavu svátku Festivus.
 • Model měří přes 14 cm na výšku, 33 cm na šířku a 18 cm do hloubky. Rozkošný výstavní kus do domácnosti a super tip na dárek pro fanoušky sitcomu Show Jerryho Seinfeldaa stavebnic LEGO.
 • Zábavu při stavění si můžete vychutnat buď sami, nebo s přáteli a rodinou. Dejte všem najevo svou lásku k TV seriálu Show Jerryho Seinfelda. Až budete mít sběratelské dílo hotové, určitě si ho vyfoťte a podělte se o něj s ostatními.
 • Sada tvořená 1 326 dílky obsahuje ilustrovanou brožurku s informacemi o seriálu Show Jerryho Seinfelda, tvůrci z řad fanoušků a designérech LEGO. Nechybí ani podrobný návod, s nímž bude stavění opravdovým potěšením.
 • Tento model pro dospělé je součástí kolekce vynikajících stavebnic řady LEGO Ideas, které vytvořili a vybrali sami fanoušci. S výrobou pak pomohla LEGO Group.
 • Dílky LEGO splňují náročné oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní a umožňují jednoduché a pevné spojování. Je tomu tak již od roku 1958.
 • Kostky LEGO procházejí důkladnými testy a analýzami tak, aby každá sada LEGO splňovala náročné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Seinfeld
SKU
21328
EAN
5702016995756
UPC
673419345958
Kousky
1326
Série
LEGO Ideas
Stáří
18+ let
Cena LEGO
1 469 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.