LEGO Psací stroj 21327

Postavte si vlastn retro psac stroj v LEGO stylu

lego 21327 psaci stroj
 • 2079 Kousky
 • Ideas Série
 • 21327 SKU

Odpojte se od digitálního světa a připomeňte si prostší časy při stavění LEGO Ideas modelu retro psacího stroje (21327). Model čerpá inspiraci z klasického stroje, který používal také zakladatel LEGO Group, Ole Kirk Kristiansen, a pohybuje se a zní přesně jako jeho skutečný protějšek. Písmena z kostek se zvedají vždy, když stisknete klávesu, a jsou …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -19% 4 999 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 6 399 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Ideas

Popis LEGO Psací stroj 21327

Odpojte se od digitálního světa a připomeňte si prostší časy při stavění LEGO Ideas modelu retro psacího stroje (21327). Model čerpá inspiraci z klasického stroje, který používal také zakladatel LEGO Group, Ole Kirk Kristiansen, a pohybuje se a zní přesně jako jeho skutečný protějšek. Písmena z kostek se zvedají vždy, když stisknete klávesu, a jsou propojena s vozíkem, který se během psaní posouvá. Nechybí ani válec, do kterého můžete papír zasunout.

Vytvořeno LEGO fanoušky pro fanoušky
Tento propracovaný psací stroj vytvořil LEGO fanoušek a ze spousty jiných modelů jej vybraly tisíce dalších fandů. Navíc je dodáván s dopisem napsaným Thomasem Kirkem Kristiansenem, členem čtvrté generace rodiny zakladatele LEGO Group – umístěte dopis do psacího stroje jako krásný doplněk výstavky.

Parádní dárek
Tato LEGO stavebnice je součástí kolekce modelů pro dospělé. Je dodávána se srozumitelným návodem, takže představuje skvělý dárek, ať už chcete udělat radost sobě, LEGO fanouškovi, spisovateli, nebo komukoli, kdo miluje retro styl.

 • Nechte se unést nostalgií a nastartujte zvídavost mladších fanoušků, kteří psací stroj nikdy neviděli, s touto výstavní stavebnicí z řady LEGO Ideas (21327), která se pohybuje a zní jako skutečný stroj.
 • Nechybí středová písmena, která se hýbou při každém stisknutí klávesy a která jsou napojena na vozík, jenž se při psaní posouvá. Samozřejmě můžete zavést i papír do válce – úplně jako ve skutečnosti.
 • Design je inspirován klasickým psacím strojem, který používal i zakladatel LEGO Group, Ole Kirk Kristiansen.
 • Součástí sady je i brožurka s dopisem napsaným a podepsaným Thomasem Kirkem Kristiansenem z rodiny zakladatele LEGO Group. Je k dispozici ve 43 jazycích, stačí tak najít ten váš a psací stroj si ozdobit.
 • Tento nostalgický, sběratelský model si užijete jak sami, tak s celou rodinou. Skvěle poslouží jako jedinečný narozeninový či vánoční dárek pro LEGO fanoušky, spisovatele a milovníky retro stylu – samozřejmě můžete udělat radost i sami sobě.
 • Replika psacího stroje měří přes 11 cm na výšku, 27 cm na šířku a 26 cm do hloubky a jedná se o nádherný výstavní kousek, který se bude vyjímat na vašich fotografiích s přáteli.
 • Sestavitelný model z 2079 dílků je dodáván také s ilustrovanou brožurkou, v níž se dozvíte o fanouškovi, který model vytvořil, a LEGO designérech, kteří se na něm podíleli. Nechybí ani podrobný návod, který vás provede stavěním.
 • Tato stavebnice pro dospělé je součástí kolekce vzrušujících modelů z řady LEGO Ideas, které vytvořili a vybrali sami fanoušci. S výrobou pak pomohla LEGO Group.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou kompatibilní a umožňují konzistentní a spolehlivé spojování.
 • LEGO kostky a dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují přísným bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Psací stroj
SKU
21327
UPC
673419345347
Kousky
2079
Série
LEGO Ideas
Stáří
18+ let
Cena LEGO
6 199 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.