LEGO Medvídek Pú 21326

Těžko k sehnání

Pehrajte si scny z filmu Medvdek P studia Disney v LEGO stylu

lego 21326 medvidek pu
 • 1265 Kousky
 • Ideas Série
 • 21326 SKU

Kdo by nevyrůstal s hřejivými příběhy Medvídka Pú? Jak v minulosti, tak i dnes je tento roztomilý, trochu naivní medvídek nesmírně oblíbený. Stavebnice LEGO 21326 se proto jistě stane velkým hitem mezi dětmi i rodiči. Sada je plná zábavných detailů, se kterými si můžete přehrát všechny své oblíbené příběhy o Púovi. V této sadě LEGO samozřejmě …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -12% 2 189 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 2 499 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Ideas

Popis LEGO Medvídek Pú 21326

Kdo by nevyrůstal s hřejivými příběhy Medvídka Pú? Jak v minulosti, tak i dnes je tento roztomilý, trochu naivní medvídek nesmírně oblíbený. Stavebnice LEGO 21326 se proto jistě stane velkým hitem mezi dětmi i rodiči.

Sada je plná zábavných detailů, se kterými si můžete přehrát všechny své oblíbené příběhy o Púovi. V této sadě LEGO samozřejmě nenajdete jen Púa, ale také všechny jeho kamarády. Kdo je váš oblíbenec?

Objevte úžasné detaily

Stavebnice LEGO 21326 obsahuje velký dub ze Stokorcového lesa, pod kterým si Medvídek Pú postavil chaloupku. Púův domeček v zadní části stromu lze otevřít, takže si můžete dobře prohlédnout všechny detaily a také si s ním hrát. Prohlédněte si Púovu postel, velkou knihu pohádek a hodiny Pú-Coo.

Také na vnější straně domu najdete nejrůznější vtipné doplňky. Co takhle létající včely kolem úlu na stromě. Pro Púa jsou samozřejmě nezbytné i hrnce s medem. Nechte všechny přátele, ať se uvelebí u táboráku a podávají si hrnec s medem. Pú má samozřejmě s sebou i červený balónek, aby se mohl jít podívat na úly zblízka. Myslelo se opravdu na všechno.

Pú a všichni jeho přátelé

S touto sadou LEGO samozřejmě získáš minifigurku Medvídka Pú, ale nechybí ani jeho přátelé. Nechybí ani malé růžové prasátko Piglet s charakteristickým červeným šátkem a černým deštníkem. Součástí této sady je také králík včetně mrkve. Na Púových dobrodružstvích je vždy přítomen také zachmuřený Ijáček a velmi veselý Tygr.

Zahrajte si slavné příběhy o Medvídkovi Pú se všemi kamarády nebo si vymyslete vlastní dobrodružství. Pro rodiče je velkou zábavou, když mohou se svými dětmi znovu prožít krásný svět Pú. To budou hodiny zábavy při stavění a hraní!

Od fanouškovského nápadu ke skutečnému setu

Tato sada LEGO je sadou LEGO Ideas, což znamená, že nápad původně předložil fanoušek. V tomto případě to byl Ben Alder. Společnost LEGO Group zůstala Alderovu návrhu věrná.

Sada se skládá z 1265 dílů. Je 22 cm vysoký, 18 cm široký a 24 cm dlouhý. Sada je doporučena pro dospělé, ale rozhodně se s ní skvěle pobaví i děti.

Brilantní dárek

Tato rozsáhlá sada LEGO je ideálním dárkem pro každého fanouška Pú a nadšence do stavebnice LEGO. Dospělí i děti si s touto detailně propracovanou sadou užijí hodiny zábavy. Pokud jste všichni fanoušky roztomilého medvídka a jeho přátel doma, je sada také skvělým společným dárkem.

Stavění sady je úžasná zábava, objevování mnoha detailů vyvolá spoustu údivu a přehrávání a vymýšlení dobrodružství jistě poskytne neuvěřitelnou zábavu. Kdy se ponoříte do Stokorcového lesa?

 • Vychutnejte si kvalitně strávený čas sami se sebou nebo s rodinou a zavzpomínejte na dětství s touto výstavní sadou od LEGO Ideas (21326), která obsahuje domeček Disney postavy Medvídka Pú ve Stokorcovém lese.
 • Součástí je 5 postav: minifigurky Medvídka Pú, Prasátka, Tygra a Králíka, a k tomu navíc LEGO figurka Ijáčka. Všechny postavičky mají své typické doplňky, včetně Púova sestavitelného červeného balónku.
 • Dům je možné ze zadní strany otevřít pro snadný přístup k autentickým doplňkům ukrytým uvnitř. Patří mezi ně sestavitelné křeslo, Púovy hodiny a další prvky jako například Púova kniha pohádek, hrnce s medem a Púovy klacíky.
 • Posaďte Medvídka Pú na kládu u sestavitelného ohně a pomozte mu vznést se díky jeho balónku ke včelám, které poletují okolo 2 úlů v koruně stromu.
 • Ideální narozeninový nebo vánoční dárek pro LEGO fanoušky, kutily a každého, kdo miluje Medvídka Pú. Výstavní model měří přes 24 cm na výšku, 18 cm na šířku a 22 cm do hloubky.
 • Vychutnejte si radost ze stavění sami nebo se o svou vášeň pro LEGO stavebnice z dětství a Medvídka Pú podělte s rodinou. Až budete mít okouzlující model hotový, nezapomeňte jej vyfotit a sdílet.
 • Sada čítající 1 265 dílků obsahuje ilustrovanou knížečku s informacemi o designérovi z řad fanoušků a LEGO designérech. Nechybí ani podrobný návod, díky němuž se do stavění mohou sebevědomě pustit i nováčci.
 • Tato stavebnice od LEGO Ideas │ Disney pro dospělé je součástí jedinečné série modelů LEGO Ideas, které byly navrženy designéry z řad fanoušků, podpořeny hlasy tisíců LEGO příznivců a vyrobeny společností LEGO Group.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky striktní oborové standardy, díky čemuž umožňují konzistentní a pevné spojování.
 • LEGO kostky a dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a důkladně analyzujeme, abychom zajistili, že splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Medvídek Pú
SKU
21326
EAN
5702016915648
UPC
673419341561
Kousky
1265
Série
LEGO Ideas
Stáří
18+ let
Status
Již se nevyrábí
Cena LEGO
2 499 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.