LEGO Středověká kovárna 21325

Propracovan sestaviteln kovsk dlna a domcnost

lego 21325 stredoveka kovarna
 • 2164 Kousky
 • Ideas Série
 • 21325 SKU

Uteč na chvíli z moderního světa a postav si tento velkolepý výstavní model Středověké kovárna (21325) od LEGO Ideas. Architektonické detaily 3podlažní středověké budovy jsou vytvořené z LEGO kostek. Střechu a 2 podlaží lze odejmout pro lepší přístup k plně vybavené ložnici, kuchyni a dílně, která je nabitá předměty z opravdové středověké kovárny. Další funkce …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -24% 3 489 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 4 599 Kč Vidět
Amazon.de Amazon.de 5 458 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Ideas

Popis LEGO Středověká kovárna 21325

Uteč na chvíli z moderního světa a postav si tento velkolepý výstavní model Středověké kovárna (21325) od LEGO Ideas. Architektonické detaily 3podlažní středověké budovy jsou vytvořené z LEGO kostek. Střechu a 2 podlaží lze odejmout pro lepší přístup k plně vybavené ložnici, kuchyni a dílně, která je nabitá předměty z opravdové středověké kovárny. Další funkce zahrnují žhnoucí pec se světelnou LEGO kostkou, a k tomu navíc zahradu se sestavitelnými modely jabloně a studny.

Minifigurky a další doplňky

Scénu oživí 4 minifigurky: kovář, lučištník a 2 temní rytíři se 4 meči, 3 štíty a halapartnou, a k tomu navíc pohyblivá figurka koně se sestavitelným vozíkem a figurky psa a žáby.

Stylový dárek

Tato stavebnice tvořící součást sbírky inspirativních LEGO stavebnic určených pro dospělé, kteří si chtějí odpočinout u tvořivé činnosti, představuje parádní dárek pro tebe nebo LEGO fanouška či kutila ve tvém životě.

 • Odpočiň si od moderního života u přesvědčivého modelu řady LEGO Ideas (21325), který věrně zachycuje architektonické detaily středověké kovárny sloužící jako dílna i jako domov.

  Obsahuje 4 minifigurky: kováře, lučištníka a 2 temné rytíře se 4 meči, 3 štíty a halapartnou, a k tomu navíc pohyblivou figurku koně se sestavitelným vozíkem a figurky psa a žáby.

 • Tato 3 podlažní budova má odnímatelnou střechu a 2 patra, takže umožňuje snadný přístup k plně vybavené ložnici, kuchyni a dílně. Na zahradě nesmí chybět jabloň a studna.
 • Dílna je nabitá doplňky, jako je nářadí, uhlí a brnění. Zmáčknutím měchů lze aktivovat LEGO světelnou kostku v peci na uhlí, která se tak rozžhaví.
 • Měří přes 27 cm na výšku, 27 cm na šířku a 21 cm do hloubky. Působivý sestavitelný model vypadá dobře na fotkách a můžete jím obdarovat buď sebe, nebo LEGO fanoušky a kutily mezi vašimi blízkými.
 • Tato stavebnice pro dospělé obsahuje světelnou LEGO kostku s baterií typu LR41.
 • Sběratelský model čítající 2 164 dílků obsahuje ilustrovanou knížečku, v níž hovoří designéři z řad fanoušků a LEGO designéři. Nechybí ani srozumitelný návod, díky němuž se do stavění mohou sebevědomě pustit i nováčci.
 • Tato stavebnice řady LEGO Ideas pro dospělé je součástí sbírky inspirativních sad určených náročným kutilům, kteří se ve volném čase věnují manuálním projektům rozvíjejícím všímavost.
 • LEGO dílky splňují přísné oborové standardy, díky čemuž jsou kompatibilní a umožňují konzistentní spojování.
 • LEGO kostky a dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, aby vyhovovaly přísným bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Středověká kovárna
SKU
21325
EAN
5702016911985
Kousky
2164
Série
LEGO Ideas
Stáří
18+ let
Cena LEGO
4 599 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.