LEGO Středověká kovárna 21325

Propracovan sestaviteln kovsk dlna a domcnost

lego 21325 stredoveka kovarna
 • 2164 Kousky
 • Ideas Série
 • 21325 SKU

Uteč na chvíli z moderního světa a postav si tento velkolepý výstavní model Středověké kovárna (21325) od LEGO Ideas. Architektonické detaily 3podlažní středověké budovy jsou vytvořené z LEGO kostek. Střechu a 2 podlaží lze odejmout pro lepší přístup k plně vybavené ložnici, kuchyni a dílně, která je nabitá předměty z opravdové středověké kovárny. Další funkce …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -30% 3 221 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -24% 3 489 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 4 599 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Ideas

Popis LEGO Středověká kovárna 21325

Uteč na chvíli z moderního světa a postav si tento velkolepý výstavní model Středověké kovárna (21325) od LEGO Ideas. Architektonické detaily 3podlažní středověké budovy jsou vytvořené z LEGO kostek. Střechu a 2 podlaží lze odejmout pro lepší přístup k plně vybavené ložnici, kuchyni a dílně, která je nabitá předměty z opravdové středověké kovárny. Další funkce zahrnují žhnoucí pec se světelnou LEGO kostkou, a k tomu navíc zahradu se sestavitelnými modely jabloně a studny.

Minifigurky a další doplňky

Scénu oživí 4 minifigurky: kovář, lučištník a 2 temní rytíři se 4 meči, 3 štíty a halapartnou, a k tomu navíc pohyblivá figurka koně se sestavitelným vozíkem a figurky psa a žáby.

Stylový dárek

Tato stavebnice tvořící součást sbírky inspirativních LEGO stavebnic určených pro dospělé, kteří si chtějí odpočinout u tvořivé činnosti, představuje parádní dárek pro tebe nebo LEGO fanouška či kutila ve tvém životě.

 • Odpočiň si od moderního života u přesvědčivého modelu řady LEGO Ideas (21325), který věrně zachycuje architektonické detaily středověké kovárny sloužící jako dílna i jako domov.

  Obsahuje 4 minifigurky: kováře, lučištníka a 2 temné rytíře se 4 meči, 3 štíty a halapartnou, a k tomu navíc pohyblivou figurku koně se sestavitelným vozíkem a figurky psa a žáby.

 • Tato 3 podlažní budova má odnímatelnou střechu a 2 patra, takže umožňuje snadný přístup k plně vybavené ložnici, kuchyni a dílně. Na zahradě nesmí chybět jabloň a studna.
 • Dílna je nabitá doplňky, jako je nářadí, uhlí a brnění. Zmáčknutím měchů lze aktivovat LEGO světelnou kostku v peci na uhlí, která se tak rozžhaví.
 • Měří přes 27 cm na výšku, 27 cm na šířku a 21 cm do hloubky. Působivý sestavitelný model vypadá dobře na fotkách a můžete jím obdarovat buď sebe, nebo LEGO fanoušky a kutily mezi vašimi blízkými.
 • Tato stavebnice pro dospělé obsahuje světelnou LEGO kostku s baterií typu LR41.
 • Sběratelský model čítající 2 164 dílků obsahuje ilustrovanou knížečku, v níž hovoří designéři z řad fanoušků a LEGO designéři. Nechybí ani srozumitelný návod, díky němuž se do stavění mohou sebevědomě pustit i nováčci.
 • Tato stavebnice řady LEGO Ideas pro dospělé je součástí sbírky inspirativních sad určených náročným kutilům, kteří se ve volném čase věnují manuálním projektům rozvíjejícím všímavost.
 • LEGO dílky splňují přísné oborové standardy, díky čemuž jsou kompatibilní a umožňují konzistentní spojování.
 • LEGO kostky a dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, aby vyhovovaly přísným bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Středověká kovárna
SKU
21325
EAN
5702016911985
UPC
673419338349
Kousky
2164
Série
LEGO Ideas
Stáří
18+ let
Cena LEGO
4 599 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.