LEGO Výtvarný projekt – tvoříme společně 21226

Pipravte se na nejlep rodinnou aktivitu vech dob s touto kreativn sadou!

lego 21226 vtvarn projekt tvome spolen
 • 4138 Kousky
 • Art Série
 • 21226 SKU

Hledáte zábavný společný projekt vhodný pro kutily? Pak si nenechte ujít kreativní stavebnici Výtvarný projekt – tvoříme společně (21226) od LEGO Art. Sejděte se s přáteli a rodinou, vytáhněte manuál a užijte si společně zábavu při vytváření jedinečných nástěnných uměleckých děl. Sdílená kreativita. Vychutnejte si společně strávený čas s rodinou nebo přáteli u této stavebnice, která …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 2 239 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Art

Popis LEGO Výtvarný projekt – tvoříme společně 21226

Hledáte zábavný společný projekt vhodný pro kutily? Pak si nenechte ujít kreativní stavebnici Výtvarný projekt – tvoříme společně (21226) od LEGO Art. Sejděte se s přáteli a rodinou, vytáhněte manuál a užijte si společně zábavu při vytváření jedinečných nástěnných uměleckých děl.

Sdílená kreativita
Vychutnejte si společně strávený čas s rodinou nebo přáteli u této stavebnice, která nabízí jednoduchou sestavitelnou paletu z barevných dílků a 9 možných obrazů na 4 motivy: Jídlo, Vzory, Ikony a Zájmy. Vyberte si obrazy, které chcete vytvořit, a poskládejte je do uměleckého díla. Kromě toho můžete společnými silami vytvořit velký obraz ikonické LEGO minifigurky.

Každý si najde to své
Vystupte na chvíli z každodenního života a zaměřte se na zábavnou, jednoduchou a tvořivou činnost, na jejímž konci na vás čeká parádní výstavní dílo. Vyjádřete osobnosti svých přátel a rodinných příslušníků pomocí vybraných obrazů, nebo je přestavte k nepoznání. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z variant, tato stavebnice představuje perfektní vánoční dárek pro kamarády nebo příbuzné se zájmem o umění a ruční práce.

 • Sejděte se u mimořádně kreativní činnosti, kterou nabízí stavebnice Výtvarný projekt – tvoříme společně (21226) od LEGO Art. Užijete si spoustu zábavy při vytváření nádherných obrazů.
 • Tato zábavná, umělecky orientovaná LEGO sada zahrnuje více než 4 000 dílků, 9 podložek na stavění, sestavitelnou paletu pro uspořádání dílků, 2 jedinečné závěsné prvky a nástroj na vyndávání dílků.
 • Sada určená pro tvořivé skupinové stavění vám pomůže uvolnit se a vychutnat si společně strávený čas. Široká řada barevných obrazů znamená neomezené možnosti přestavování.
 • Skvělý kreativní dárek pro kluky, holky a kutily od 7 let. Pracujte společně na výstavních kolážích obrázků nebo ztvárněte LEGO minifigurku na pozadí s hvězdami.
 • Toto umělecké dílo má po dokončení přes 40 cm čtverečních. Nabízí hravou, ale náročnou aktivitu pro skupinu přátel nebo členy rodiny, kteří zbožňují kolektivní kutilské projekty.
 • Jakmile stavebnici rozbalíte, určitě budete nadšení. Hlavní návod a 9 sad pokynů na stavění vás spolehlivě provedou tvůrčím procesem.
 • Skvělý sběratelský kousek pro nadšené kutily, který lze pověsit na zeď nebo vystavit na polici. Stavebnice LEGO Art poskytují obohacující stavitelský zážitek, díky kterému objevíte nové způsoby, jak vyjádřit vlastní tvořivost a lépe poznat sebe sama.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO dílky přísné standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují bezproblémové spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, mačkáme, kroutíme, zahříváme, ohýbáme, škrábeme a natahujeme, abychom s jistotou věděli, že toto sestavitelné umělecké dílo odpovídá těm nejpřísnějším bezpečnostním normám.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Výtvarný projekt – tvoříme společně
SKU
21226
EAN
5702017085210
Kousky
4138
Série
LEGO Art
Cena LEGO
2 239 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.