LEGO Příšera z džungle 21176

Bo doputn ve svt Minecraft s perou z dungle

lego 21176 prisera z dzungle
 • 489 Kousky
 • Minecraft Série
 • 21176 SKU

Příšera z džungle (21176) od LEGO Minecraft představuje nebezpečí pro každého. Tato kreativní stavebnice obsahuje obávané monstrum a také celou řadu postav a prvků z říše Minecraft. Gigant z džungle ve světě Minecraft. Hráči Minecraftu budou mít nepochybně radost z tohoto obrovského, hrůzu nahánějícího monstra. Příšera z džungle je díky masivní pohyblivé hlavě, otevírací tlamě a …

Více informací...

Cena

Bambule.cz Bambule.cz -10% 939 Kč Vidět
Lego.com LEGO.com 1 049 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 099 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 489 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Minecraft

Popis LEGO Příšera z džungle 21176

Příšera z džungle (21176) od LEGO Minecraft představuje nebezpečí pro každého. Tato kreativní stavebnice obsahuje obávané monstrum a také celou řadu postav a prvků z říše Minecraft.

Gigant z džungle ve světě Minecraft
Hráči Minecraftu budou mít nepochybně radost z tohoto obrovského, hrůzu nahánějícího monstra. Příšera z džungle je díky masivní pohyblivé hlavě, otevírací tlamě a pažím drtícím kosti opravdovou celebritou říše Minecraft. Stavebnice dále obsahuje průzkumníka, archeologa, začarovaného Creepera, kostlivce, železného golema a kloubovou rostlinu s chňapajícími okvětními lístky, takže vybízí k nejrůznějším formám zábavného a kreativního hraní. Děti, které jsou hrdé na svou vášeň pro hru Minecraft, mohou v přestavitelných kulisách vytvářet stále nové modely, které rozhodně zaujmou.

 • Stavebnice Příšera z džungle (21176) od LEGO Minecraft obsahuje obávané monstrum a také celou řadu postav a prvků z prostředí populární hry.
 • Kromě kultovní příšery z džungle ukrývá sada také průzkumníka a archeologa, začarovaného Creepera, kostlivce, železného golema a kloubovou rostlinu s chňapajícími okvětními lístky.
 • Příšera z džungle je plně pohyblivá – včetně paží, hlavy, pusy, nohou a pasu. Děti se tedy mohou těšit na neomezené herní možnosti.
 • Udělejte radost příznivcům hry Minecraft opravdu speciálním dárkem. Stavebnice Příšera z džungle od LEGO Minecraft je vhodná jako skvělý dárek k narozeninám, Vánocům nebo prostě „jen tak“ pro děti od 8 let.
 • Příšera z džungle, která měří přes 15 cm na výšku, se ideálně hodí pro kreativní hraní nebo na výstavku, a navíc ji lze kombinovat s ostatními sadami od LEGO Minecraft.
 • Příšera z džungle stojí pevně na velkém podstavci. Pohyblivá příšera, podstavec a bambusová rostlina stojí na vlastních menších podložkách pro lepší možnosti přizpůsobení.
 • Stavebnice řady LEGO Minecraft přinášejí fanouškům nový způsob, jak si vychutnat jejich oblíbenou hru. Součástí jsou postavy, scény a funkce tvořené pestrým mixem LEGO kostek a dílků.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice neúprosné oborové standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Příšera z džungle
SKU
21176
EAN
5702017035949
UPC
673419349758
Kousky
489
Série
LEGO Minecraft
Cena LEGO
1 049 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.