LEGO Moderní dům na stromě 21174

Ob modulrn domek na strom z e Minecraft

lego 21174 moderni dum na strome
 • 909 Kousky
 • Minecraft Série
 • 21174 SKU

Stavebnice Moderní dům na stromě (21174) od LEGO Minecraft nabízí velký, propracovaný a extrémně všestranný model, který spolehlivě zabaví hráče Minecraftu a všechny děti, které se rády věnují kreativnímu stavění. Domek na stromě ze světa Minecraft, který lze přestavovat donekonečna. Děti si postaví 4 velmi odlišné místnosti – kuchyň, knihovnu, pracovnu a ložnici – a hotový …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 2 309 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 2 849 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 3 349 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 3 749 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Minecraft

Popis LEGO Moderní dům na stromě 21174

Stavebnice Moderní dům na stromě (21174) od LEGO Minecraft nabízí velký, propracovaný a extrémně všestranný model, který spolehlivě zabaví hráče Minecraftu a všechny děti, které se rády věnují kreativnímu stavění.

Domek na stromě ze světa Minecraft, který lze přestavovat donekonečna
Děti si postaví 4 velmi odlišné místnosti – kuchyň, knihovnu, pracovnu a ložnici – a hotový model rozšíří o autentické doplňky ze světa Minecraft (od nábytku a ložního prádla až po nástroje a TNT). Sadu lze donekonečna přestavovat a objevovat tak ničím neomezené možnosti kreativního hraní. Jednotlivé pokoje dokonce vůbec nemusí být připojeny ke stromu. Stavebnice se ideálně hodí pro děti, jejichž představivost se nespokojí s tradičními domečky pro panenky.

 • Stavebnice Moderní dům na stromě (21174) od LEGO Minecraft nabízí velký, propracovaný a extrémně všestranný model se 4 místnostmi, které lze donekonečna přestavovat a které jsou nabité autentickými prvky ze světa Minecraft.
 • Obsahuje figurku nabitého Creepera a pandí skin, ocelotí skin, zombie, kočku a kuře z online hry Minecraft, a k tomu navíc řadu autentických doplňků.
 • Děti mají svobodu přestavovat a měnit tento úžasně flexibilní model, kdykoli se jim zachce, a mohou tak objevovat neomezené možnosti tvůrčího hraní.
 • Výstavní model modulárního domku na stromě se ideálně hodí pro všechny fanoušky hry Minecraft nebo nadšené stavitele od 9 let. Jedná se o skvělý dárek k narozeninám, Vánocům nebo jiné speciální příležitosti.
 • Působivá stavebnice, která měří přes 29 cm na výšku, 20 cm na šířku a 17 cm do hloubky, se dokonale hodí pro kreativní hraní nebo na výstavku, a navíc ji lze kombinovat s ostatními sadami od LEGO Minecraft.
 • Barevná sada obsahuje spoustu autentických doplňků ze hry Minecraft, včetně nástrojů, nábytku a TNT.
 • Stavebnice řady LEGO Minecraft přinášejí fanouškům nový způsob, jak si vychutnat jejich oblíbenou hru. Součástí jsou postavy, scény a funkce tvořené pestrým mixem LEGO kostek a dílků.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice přísné oborové standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Moderní dům na stromě
SKU
21174
EAN
5702016913927
UPC
673419340694
Kousky
909
Série
LEGO Minecraft
Cena LEGO
2 309 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.