LEGO Věž v oblacích 21173

Dobrodrustv v oblacch ze svta Minecraft

lego 21173 vez v oblacich
 • 565 Kousky
 • Minecraft Série
 • 21173 SKU

Stavebnice Věž v oblacích (21173) od LEGO Minecraft je nabitá autentickou akcí a rozmanitými scenériemi, které děti milující tuto populární online hru mohou přestavovat znovu a znovu a užívat si tak nekončící dobrodružství v oblacích. Kreativita ve světě Minecraft, která se dotýká oblaků. Děti se pomocí autentických prvků ze hry Minecraft mohou vznést do nebe a …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 1 084 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz 1 369 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 1 439 Kč Vidět
Sparkys.cz Sparkys.cz 1 599 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Minecraft

Popis LEGO Věž v oblacích 21173

Stavebnice Věž v oblacích (21173) od LEGO Minecraft je nabitá autentickou akcí a rozmanitými scenériemi, které děti milující tuto populární online hru mohou přestavovat znovu a znovu a užívat si tak nekončící dobrodružství v oblacích.

Kreativita ve světě Minecraft, která se dotýká oblaků
Děti se pomocí autentických prvků ze hry Minecraft mohou vznést do nebe a vybudovat tam vznášející se kovárnu, věž a ostrov se zahradou. Herní možnosti jsou velmi pestré – od pěstování zeleniny až po boj proti létajícím fantomům. Stavebnici nabitou doplňky lze přestavovat donekonečna, takže děti mohou zažívat stále nová dobrodružství – stejně jako v online hře, akorát s tím rozdílem, že zde probíhá stavění v reálném světě.

 • Stavebnice Věž v oblacích (21173) od LEGO Minecraft nabízí celou řadu prostředí, která lze neomezenými způsoby přestavovat, což děti inspiruje k nekonečným dobrodružstvím ve světě Minecraft.
 • Součástí je figurka pilota s krovkami, netheritovou helmou, raketou s ohňostrojem a trojzubcem; 2 létající fantomové; oranžová mourovatá kočka a spousta autentických doplňků.
 • Tato neuvěřitelně všestranná stavebnice dětem umožňuje průběžně upravovat jejich výtvory a objevovat stále nová dobrodružství. Princip je stejný jako v případě videohry, pouze s tím rozdílem, že zde se kreativní stavění odehrává v reálném světě.
 • Příznivci hry Minecraft a tvořiví stavitelé od 8 let budou nadšeni ničím neomezenými možnostmi kreativního hraní, které jim přináší tato nápaditá sada.
 • Přestavitelná stavebnice, která měří přes 18 cm na výšku, 15 cm na šířku a 12 cm do hloubky, se ideálně hodí pro kreativní hraní nebo na výstavku, a navíc ji lze kombinovat s ostatními sadami od LEGO Minecraft.
 • Barevná stavebnice obsahuje spoustu autentických doplňků ze světa Minecraft, včetně stolu na tvoření, kovadliny, brusu, svítilen, brambor, řepy a sudu s rybami.
 • Stavebnice řady LEGO Minecraft přinášejí fanouškům nový způsob, jak si vychutnat jejich oblíbenou hru. Součástí jsou postavy, scény a funkce tvořené pestrým mixem LEGO kostek a dílků.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice striktní oborové standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Věž v oblacích
SKU
21173
EAN
5702016913910
UPC
673419340687
Kousky
565
Série
LEGO Minecraft
Cena LEGO
1 084 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.