LEGO Zničený portál 21172

Portl do ohnivho podsvt v i Minecraft

lego 21172 zniceny portal
 • 316 Kousky
 • Minecraft Série
 • 21172 SKU

Stavebnice Zničený portál (21172) od LEGO Minecraft probudí v příznivcích populární hry novou vášeň. Portál do ohnivého podsvětí v říši Minecraft. Děti mají za úkol pomoci Steveovi, kultovní postavě ze světa Minecraft, vytvořit dokonalé brnění. Nejprve ale musí překonat řadu kreativních výzev a absolvovat několik akčních dobrodružství. Tato zábavná stavebnice obsahuje portál, jeden z nejvíce vzrušujících …

Více informací...

Cena

Alza.cz Alza.cz -19% 569 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz -11% 619 Kč Vidět
Bambule.cz Bambule.cz -6% 659 Kč Vidět
LEGO.com LEGO.com 699 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Minecraft

Popis LEGO Zničený portál 21172

Stavebnice Zničený portál (21172) od LEGO Minecraft probudí v příznivcích populární hry novou vášeň.

Portál do ohnivého podsvětí v říši Minecraft
Děti mají za úkol pomoci Steveovi, kultovní postavě ze světa Minecraft, vytvořit dokonalé brnění. Nejprve ale musí překonat řadu kreativních výzev a absolvovat několik akčních dobrodružství. Tato zábavná stavebnice obsahuje portál, jeden z nejvíce vzrušujících prvků hry Minecraft. Nebezpečnou bránu mezi dimenzemi lze aktivovat a deaktivovat pomocí ručního ovládání. Tento neuvěřitelně fascinující model určitě zabaví příznivce hry Minecraft na dlouhé hodiny.

 • Stavebnice Zničený portál (21172) od LEGO Minecraft provede fanoušky populární online hry starodávným portálem do světa multidimenzionálních dobrodružství, která neberou konce.
 • V sadě nechybí Steve, populární postava ze hry Minecraft, ale ani další důvěrně známé figurky – jehňátko, hogliní mládě a wither kostlivec – a sestavitelný portál s ručním ovládáním.
 • Děti, které milují hru Minecraft, si jistě oblíbí i tento dobrodružný portál. Nebezpečná brána mezi dimenzemi se aktivuje a deaktivuje ručně.
 • Skvělý dárek pro fanoušky hry Minecraft, milovníky akce a dobrodružství a děti od 8 let, které zbožňují kreativní modely.
 • Přestavitelná stavebnice, která měří přes 13 cm na výšku, 21 cm na šířku a 15 cm do hloubky, je vhodná na hraní i na výstavku, a navíc ji lze kombinovat s ostatními sadami od LEGO Minecraft.
 • Stavebnice zaujme barevnými modely horního světa a podsvětí z říše Minecraft, sestavitelným portálem a autentickými doplňky z populární online hry, včetně Steveova netheritového brnění a meče.
 • Stavebnice řady LEGO Minecraft přinášejí fanouškům nový způsob, jak si vychutnat jejich oblíbenou hru. Součástí jsou postavy, scény a funkce tvořené pestrým mixem LEGO kostek a dílků.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice náročné oborové standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Zničený portál
SKU
21172
EAN
5702016913903
UPC
673419340670
Kousky
316
Série
LEGO Minecraft
Cena LEGO
699 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.