LEGO Koňská stáj 21171

Hri Minecraftu se mohou starat o kon a bojovat s kostlivcem

lego 21171 konska staj
 • 241 Kousky
 • Minecraft Série
 • 21171 SKU

Stavebnice Koňská stáj (21171) od LEGO Minecraft kombinuje zábavu a dobrodružství z populární online hry s nekonečnými kreativními možnostmi LEGO kostek a radostí z péče o koně. Kreativní hraní ve stáji ze světa Minecraft. Děti, které rády tvoří, přestavují a využívají svou fantazii, si tuto všestrannou stavebnici od LEGO Minecraft zamilují. Stáj má otevírací dveře a …

Více informací...

Cena

Lego.com LEGO.com 349 Kč Vidět
Capi-cap.cz Capi-cap.cz 449 Kč Vidět

Zobrazit další sady LEGO Minecraft

Popis LEGO Koňská stáj 21171

Stavebnice Koňská stáj (21171) od LEGO Minecraft kombinuje zábavu a dobrodružství z populární online hry s nekonečnými kreativními možnostmi LEGO kostek a radostí z péče o koně.

Kreativní hraní ve stáji ze světa Minecraft
Děti, které rády tvoří, přestavují a využívají svou fantazii, si tuto všestrannou stavebnici od LEGO Minecraft zamilují. Stáj má otevírací dveře a je plná autentických detailů ze světa Minecraft, jako je třeba zlatá mrkev a diamantové brnění. Děti mohou krmit a starat seo koně, stavět překážkové dráhy a bojovat s kostlivým jezdcem! Tato tvořivá, přestavitelná sada představuje ideální dárek jak pro hráče Minecraftu, tak malé milovníky koní.

 • Při přestavování sady Koňská stáj (21171) od LEGO Minecraft děti objeví nekonečné herní možnosti, které na ně čekají s dobře známými postavami ze světa Minecraft.
 • Děti, které milují hru Minecraft, okamžitě poznají koně, stáj a autentické doplňky z online prostředí inspirující k neomezenému tvůrčímu hraní.
 • S touto všestrannou stavebnicí si lze užít spoustu zábavy. Děti mohou krmit a starat se o koně, stavět pro ně překážkové dráhy a bojovat s kostlivým jezdcem!
 • Tvořivá stavebnice na motivy populární online hry udělá radost jak hráčům Minecraftu, tak milovníkům koní od 8 let.
 • Přestavitelná stavebnice, která měří přes 9 cm na výšku, 14 cm na šířku a 14 cm do hloubky, je vhodná na hraní i na výstavku, a navíc ji lze kombinovat s ostatními sadami od LEGO Minecraft.
 • Barevná stáj a okolí jsou doplněny o další prvky ze světa Minecraft, jako jsou balíky slámy, zlatá mrkev a diamantové brnění pro koně.
 • Stavebnice řady LEGO Minecraft přinášejí fanouškům nový způsob, jak si vychutnat jejich oblíbenou hru. Součástí jsou postavy, scény a funkce tvořené pestrým mixem LEGO kostek a dílků.
 • Již od roku 1958 splňují LEGO stavebnice přísné oborové standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání.
 • LEGO dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Vlastnosti produktu

Oficiální jméno
LEGO Koňská stáj
SKU
21171
EAN
5702016913897
UPC
673419340663
Kousky
241
Série
LEGO Minecraft
Cena LEGO
349 Kč
Instrukce
Stáhnout návod k použití

ZVEŘEJNĚNÍ: Můžeme získat provizi, pokud použijete některý z našich odkazů k nákupu bez jakýchkoli nákladů.

Tyto odkazy v ceníku neupřednostňujeme. Jsme nezávislý web pro porovnávání cen a tyto odkazy nám pomáhají udržovat web.

Společnost LEGO© Group není v žádném případě spojena s tímto webem. Některé obrázky, texty a ochranné známky jsou duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group.